Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jungkook meleg?

Jungkook meleg?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 16:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
70%
Én 100%-ban biztos vagyok abban hogy nem. Az igazságot nem tudom, de nem hiszem el hogy melegek lennének. Neme a BTS az életem, de nem tudok róla hogy az lenne. És őszinte leszek, remélem is hogy nem az! :)
2015. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bernatd2012 válasza:
92%
Egyértelműen nem meleg.Ahogy egyikőjük sem.A koreai kultúra kicsit másabb mint a milyénk ők kicsit közelebb engedik magukhoz az embereket, de nem melegek, inkább testvérek.
2015. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ment a zöldkéz

2015. dec. 26. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
"Én 100%-ban biztos vagyok abban hogy nem. Az igazságot nem tudom, de nem hiszem" .. ez elég ellentmondásos... :D
2015. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
86%

Nem tudom miert gondolod ezt,de Kookie egyaltalan nem meleg. Mint ahogy azt elottem szolo mar emlitette, ott mas a kultura es a szokas, naluk pl egy oleles 2 fiu kozott teljesen termeszetes. Talan ebbol, vagy a fanmade -ekbol kovetkeztethettel erre, de ennek 0 valosagalapja van. (mondjuk bar meleg lenne egy jo kis boyxboy dolgot megneznek kozte es Jimin kozt, lol)

Sok mas idolrol jobban azt lehetne hinni hogy meleg, ezert is lepett meg a kerdes.

Pl N'uest Ren, vagy ha a couple -kat nezzuk iKON B.I es Jinhwan is szokott par felreertheto dolgot produkalni

2015. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez egyedül rá tartozik.:)
2015. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Érdekelne, szerintetek miért olyan biztos, hogy nem meleg. Valóban, csak az ő dolga, és amíg nem mond valamit, ami ezt alátámasztaná vagy cáfolná, addig csak találgatni lehet. Amúgy egyáltalán nem lehet kizárni, hogy srácokhoz (is) vonzódik. Gondoljatok bele, szinte kölyök kora óta össze van zárva egy csomó másik pasival, és biztos vagyok benne, hogy egy ponton minden idol, aki nem teljesen biztos a szexualitásában, megkérdőjelezi magát. És én ezt látom Kookie-ban, hogy bizony össze van zavarodva, vagy legalábbis össze volt, de mostanában a többiekkel való interakcióiból kiindulva (igen, Jimin, köszönjük) már megbékélt a kicsi lelke, így vagy úgy.:)


(Ja, és csak mert ismerjük a dél-koreai hozzáállást az lgbt-területén, az nagyon nem azt jelenti, hogy nincsenek melegek. Sőt.)

2016. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nem tudhatjátok ti sem hogy meleg-e. Én akkor fogom elhinni hogyha maga Kook szájából hallom. Amíg ő nem mondja azt nem az. (Én személy szerint örülnék egy jó kis maknae yaoinak. xd)
2017. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
76%
Már elmondta hogy van női ideálja ami szerintem eléggé azt mutatja hogy nem meleg de én is nézem a bts-t és valahogy nem tudnám elképzelni hogy melegek.
2017. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Női ideál! Biztos nem adja a szájukba a cég az "ideált", ha amúgy nincs nekik, persze. Gondolod, hogy nem gyilkolná meg a karrierjét azzal, ha kijelentené, hogy amúgy nem nő az "ideálom", mert meleg vagyok? Mondjuk egy darab Dél-Koreáról van szó, ahol már elindult egy kis fejlődés etéren, de nagyon erősen él a heteronormativitás (meg egy kis konfucianizmus is bejátszik persze), amit szerintem bizony kihasználnak az lgbtq idolok. Tessék csak egy picit gondolkodni, és máris világos lesz, miért van a legtöbb idolnak ellenkező nemű "ideálja".:)
2017. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!