Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megbízhatok...

Szerintetek megbízhatok benne, vagy hajtani fogja a szülői kötelesség?

Figyelt kérdés

Van egy problémám, ami nem olyan, hogy megbeszélhető legyen a szüleimmel, és nem azért mert kényelmetlen vagy gáz lenne, csak egyszerűen nem olyanok a szüleim, hogy megosszam velük. A barátnőm anyukájával jóban vagyok, csodálatos szülő, ezért gondoltam segítséget kérek tőle. A problémámat nem írnám le, a lényeg, hogy egyedül nem tudom megoldani, mert még nem vagyok felnőtt, és csak a tanácsa kéne, viszont félek, hogy a felnőtti/szülői kötelessége miatt szólni fog a szüleimnek, mert tudniuk kell róla, vagy éppen csak azért, hogy rájöjjenek, hogy a saját gyerekük nem kérhet tőlük segítséget. Megértem ezt a nézetet is, de most MINDENKÉPPEN arra lenne szükségem, hogy ezt ne tudják meg, mert csak rontana, és életbevágó dologról van szó. Szerintetek, a tapasztalataitok alapján megbízhatok az anyukájában, vagy inkább próbáljam meg egyedül elintézni?

Köszönöm szépen, ez nagyon fontos nekem!



2016. ápr. 28. 16:10
 1/1 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom: a szüleidtől jobban senki nem tud segíteni akármiről van szó de ha sem anyukádnak sem a leendő anyósodnak nem mered elmondani próbáld meg itt finoman felvázolni miről is van szó pszihológus vagyok segíthetek kérdezz bátran !
2016. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!