Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most feljelenthetnek? Esetleg...

Most feljelenthetnek? Esetleg mi történhet?

Figyelt kérdés
Az iskolában játszottunk, (14 vagyok) pontosabban beszálltam. Kisgyerekek, második-harmadik osztályosok jöttek oda, hogy emeljük fel őket, és tegyük őket egymásra. Mármint az osztálytársaimra. Egy gyerek folyamatosan jött nekem, hogy emeljem fel. Sokadik alkalomra felvettem, és kérdeztem kinek. Azt mondta dobjam neki a (mondjuk) Pistinek. Megcsináltam, csak nem számított rá a másik fél, ezért nem kapta el, és a gyerek szép szóval elesett. Vagyis leesett. A fején egy horzsolás szerű volt, de úgy tűnt maximum egy hét, hogy begyógyuljon, nem több. A tanároknak azt hazudta, én direkt felemeltem, és földhöz vágtam, és mikor visszakérdeztem, hogy akarta-e, azt mondta nem, mikor többször is erőszakosan jött oda. Ezt osztálytársaim is tudták bizonyítani. Mikor megkérdeztem hogy akkor miért nyújtotta ki a karját, és mondta hogy ő is, akkor azt mondta hogy "őőőh.. Hát mert te voltál ott a legmagasabb, és..." eddig jutott, mert itt nem fejezte be, mert elhallgatott. Természetesen nem direkt csináltam, teljesen véletlen volt az eset, osztályfőnökit kaptam. A tanárok attól tartanak agyrázkódása is lehet, de én úgy tudom, hogy ha agyrázkódása lenne, akkor egyáltalán nem lenne magánál. Szerintetek büntethető vagyok, ha baleset volt? Ha a szülőknek normálisan tálalom, finoman megfogalmazva, megértik, hogy nem akartam bántani? Mitévő legyek? A szüleimnek nem merem megmutatni a beírást, mert életemben nem kaptam még. Ordibálni fognak velem, mert így is mindenért azt kapom. Mennyire vagyok esélyes arra, hogy megúszom? Mi a legrosszabb ami történhet?

2016. ápr. 28. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyerek szülein múlik. De nem fog feljelentést tenni senki, nevetséges és haszontalan dolog lenne.

Hát ha a tanár elvárja, hogy aláírasd akkor és nem tudsz jól aláírást hamisítani akkor kénytelen leszel. Vagy megkérsz egy felnőttet akivel jóban vagy. Különben pedig tépd ki a lapokat, persze minél később.


Az ordibálásoknál nekem mindig eszembe jutottak a csontsovány afrikai gyerekek, beteg emberek, stb... és rájöttem, hogy a szüleim mázlisták amiért ilyen apró problémáik vannak. Szóval kilehet bírni, senki nem élhet hibamentes életet. És minél később szoksz hozzá a hibákhoz annál nagyobb akadályt jelentenek majd neked az életben. Előbb utóbb úgyis eljön a következő majd az azutáni beírás is.

2016. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem agyrázkódást azért nem kapott..Ha kaptál osztályfőnökit akkor annyival megúsztad.Viszont a szülőkkel majd el kell számolnod,ha neked hisznek és tudják,hogy a gyerekük képes ferdíteni akkor nyert ügyed van.

Ha meg nem,akkor szépen elmondlasz mindent szóról szóra,majd egyesével a tanuk is és majd max.ordítanak veled a szūlei..

De emiatt nem hinném,higy feljelentenének,nyugi ;)

15/l

2016. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Idővel megoldódott, a gyereknek semmi komolyabb baja nem lett. Kenőccsel bekenték a fejét, és most kutya baja. A tanárok megértik, hogy nem nagyon akartam aláíratni, nem is szóltak semmit, amikor közöltem. Szóval hála istennek megoldódott. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 30. 20:09
 4/4 anonim válasza:

Na ennek örülök :)

(#2-es válaszoló vagyok)

2016. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!