Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti beszoktatok olyan embereket...

Ti beszoktatok olyan embereket jelölni aki egy suliba jár veled, de egy szót se beszéltél még vele?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általába nem. De ha ő bejelől és nincs vele semmi problémám akkor visszajelolom. Vegul is a face erről szól.
2016. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Régebben bejelöltem sokmindenkit, de most meg már úgy vagyok vele, hogy minek? Csak élveztem tiniként gondolom, hogy visszajelöltek, tetszett ez a dolog, de amúgy meg felével se beszéltem, meg nem is valószínű, hogy beszéltem volna, mert ha előtte nem beszéltünk, akkor utána minek keresném? Amúgy már nem nagyon használok ilyen oldikat, meg volt amelyik közbe meg is szűnt. Így meg fölösleges bejelölni. Meg tolakodni se akarok, csak örültem, hogyha látásból ismertük egymást, és szimpatizált velem.
2016. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Ja igen, és is vissza szoktam jelölni, akivel látásból ismerjük egymást. Ha már érdemesnek tartott, hogy bejelöljön, akkor miért ne? :)
2016. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jelölni nem nagyon szoktam. De azért van pár olyan személy a suliból aki megvan, olyanok akik nem zavarnak sok vizet.

Amúgy mániám ez, egy idő után úgy is letörlöm őket..

2016. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha tetszik, vagy valamiért kíváncsi vagyok az életére/munkásságára.
2016. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jelölni nem, de ha engem jelöl azt elfogadom
2016. ápr. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha bejelöl akkor visszajelölöm, egyébként senkit nem szoktam, még a rokonokat sem.
2016. ápr. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahha :D
2016. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak látásból ismerem nem. Ha már pl beszélgettünk vagy valami, igen. Persze, ha bejelölnek visszajelölök.
2016. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!