Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnak azok az emberek...

Mit csinálnak azok az emberek a való életben, akik egész nap irogatnak például az ezotéria témába hülyeségeket meg szórakoznak?

Figyelt kérdés
Kinek van erre ideje?de most komolyan?

2016. ápr. 30. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
A tizenéves elbaszott generációnak.
2016. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Munkanélküli és dolgozó koromban is napi rengeteg órám volt netezni...
2016. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Időm épp lenne, de ezóra nem irkálok:)

Elég nekem a farmeraman 5 farmon kapálgatni:) Már azon gondolkodom, beállítom az ébresztőt, fel tudjak kelni hajnali 9 előtt kapálni:)

2016. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. Még egy okos....
2016. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- Egész nap unatkozó nyugdíjas nénik.

- Otthon üldögélő, közben fél kézzel az ebédet kavargató, vagy porszívózgató kismamák.

- Elcseszett tizenéves generáció :D akik lógnak a suliból, de minden ok nélkül, mert közben meg fogalmuk sincs, mit kezdjenek a lopott szabad idejükkel. (Nem mondom, én is elszöktem annak idején innen-onnan, de CÉLIRÁNYOSAN, és csak akkor, ha tudtam, hogy mi az a fontosabb, amiért megéri. És az a fontosabb dolog tuti nem a gép előtt gubbasztás volt.)

- Ja, meg Qvára elcseszett munkabeosztású közfogisok, akik kapnak egy számítógépet, meg egy álmunkát álfizetéssel. A kézzelfogható tényleges munkafeladatot napi negyedórában röhögve el lehetne végezni, de nyolc órában és izzadtságszagúan kell, ergo úgy kell tenni minimum napi 6-7 órán át mint ha a gépnél valami fontosat csinálna éppen.

2016. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom kecskét áldoznak Sátánnak, megálmodják a jövőjüket, a következő vh-t, stb.
2016. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A való életben is hülyeségeket csinálnak, meg lepontoznak engem, amiért ezt elmondom.
2017. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!