Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tegyek egész nap az...

Mit tegyek egész nap az álmomban lévő lányon jár az eszem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam emlékezni álmaimra. Azt álmodtam hogy egy lány (az volt a neve hogy Enid) a legjobb barátom. Mindent együtt csinálunk, olvasunk egymás mellett, eszünk, telefonozunk stb.. De egyszer csak elment, hagyott egy levelet és kész, ekkor úgy felriadtam mintha rémálom lett volna. Azt éreztem hogy szeretném. Nem vagyok belé szerelmes, de úgy szeretném mint még senkit, mintha én lennék a tulipán, ő még a hagynám. Egész nap erre/rá gondolom, nem tudom kiverni a fejemből. Mintha egy részemet szakították volna ki. Nem hiszem hogy valaha láthattam volna, de mégis úgy érzem hogy mindig is ismertem volna. Komoly válaszokat írjátok légy szíves! 16f

2016. ápr. 2. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:o
2016. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

szép álmod volt :) valamikor láttál egy szimpatikus lányt, és ezt az álomban ujra láttad. nekem ettöl sokkal rosszabb volt :(

egy fiu akit nem birok, az rakott a kádban, és én meg csak ültem az ölébe, ö meg a sz*rházi élveszkedett. uhhh.... még élöben is éreztem :o nagyon szar, nagyon nem birom azt a fiut, és az álmomba vele dugtam, mondhatom halál hlyett volt, és vagy 2 napig csak az járt az eszembe... fuj.

18/l

2016. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
75%

Szerintem tuti hogy láttad azt a lányt! Nem hinném, hogy az agyad úgy fel tud dolgozni egy teljesen ismeretlen embert csak a semmiből:)

Szóval: láttál egy lányt, aki nagyon tetszett, és az agyad az álmodban feldolgozta:D

Nyugi, nem csak úgy kitaláltam, velem is volt már ilyen:/ 16/L

2016. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 death42 ***** válasza:
25%
Feküdj le és álmodj tovább. Ne tégy semmit.
2016. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
éhes makkal az ember disznókat álmodik.
2016. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szofi11 válasza:
50%
Elalvás előtt gondolj arra, hogy szeretnéd elolvasni a levelét és szeretnéd, ha reggel is emlékeznél rá, hogy mi állt benne. Szerintem ott lesz még valami érdekes...
2016. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Foglald le magadat valami mással, imserkedj (SZÉP!) lányokkal amennyire csak tudsz vagy egyszerűen ha nem tudsz mással foglalkozni akkor csukd be a szemedet és próbálj emlékezni, hogy hogyan is nézett ki milyen volt a hangja miket csináltatok eggyütt és a hiányát leküzdve a torkodon használd a fantáziádat és képzeld el a törtönetetek folytatását (már többször is bejött nekem ez a módszer, ha reggel ha felkeltem és egy szép álmom volt amibe visszamentem volna akkor csak szem becsuk és visszamerültem :D tudom így már más de így sem lehetetlen)

Vagy

Nézz valami jó romantikus filmet (ahol elképzelheted az életedet vele csak a főszereplők helyén a ti helyetekkel)

És tudnám még sorolni a módszereket, de a vége úgyis csak egy lesz.... telik az idő és olyan emlékkel amilyennel elfelejzed az álmodat

2016. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat jár az eszed a Walking Dead-en :D
2016. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Öö… nem nézem a walking deadet :D
2016. ápr. 6. 14:17
 10/11 anonim válasza:

Pedig abba van Enid es levelet is hagy, ha Carlnak hívnak akkor érdekes a szitu!!!(walking dead, ha nem esett le)😂😂amugy a levélben akkor az alna, hogy csak eld túl valahogy xdddddd


Amugy velem is volt ilyen es nem múlik el, ezek megmaradnak, de csak alom volt, es nem kell komolyan venni, tudom szar, de ne gondolj ra!!!

2016. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!