Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Sivár az életem.

Mit tegyek? Sivár az életem.

Figyelt kérdés

18/L vagyok. Van barátom,gyakran találkozunk,néha el is megyünk valahova,bár ő otthonülősebb típus,de ha mindig mennénk,akkor sem változna ez az úgymond "sivárság"szerintem.

Barátaim már régóta nincsenek(3 éve),amit szeretek azt mind otthon csinálom(olvasok,filmezek stb).

Próbáltam így suliból barátokat szerezni,de nem megy,annyi hogy ott jól elbeszélgetünk,de ezen túl semmi.

A szüleim mondják néha hogy ne üljek itthon menjünk ide-oda sétálni,de nem nagyon akarok,most őszintén csak rosszabbul érzem magam úgy hogy elmentünk sétálni,de igazából teljesen unalmas számomra,ilyenkor max annyit érzek hogy nekem csak ez jut,és még rosszabb.

Tehát lényegében sulin,könyvtáron,meg azon kivül amikor a barátomhoz megyek,sehova nem mozdulok ki,mert nincs hova.



2016. máj. 1. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmegyünk valahova?
2016. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néha én is éreztem valami hasonlót

Keress valami új szabadidős tevékenységet ami leköt...azzal megismerhetsz új embereket is

2016. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ahhoz, hogy a barátod jelentse az egyetlen kikapcsolódási pontot, így még meg is romolhat a kapcsolatotok. Barátodnak nincs olyan haverja akinek szintén van barátnője és ilyen közös randikat szervezzetek? Mi pl. rengeteget járunk így koncertekre, sokszor volt, hogy 1-2 ember jött volna végül vagy 10en is összejöttünk, most is együtt megyünk nyaralni két másik párral, az egyik srác koncerten verődött hozzánk még a barátnőjét nem ismerjük. Úgyhogy mozduljatok ki többet, olyan nincs, hogy nincs hova kimozdulni ennyi idősen.
2016. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, mikor ennyi idős voltam mint te. Nem meséltél a kapcsolatodról, hogy milyen. Szereted-e a barátod, nem unod meg ilyenek.

Anno nálunk az volt a helyzet, hogy a srác eléggé diktátor típus volt. Mindent meg akart szabni (milyen legyen a hajam, cipőm, ruhám stb). Aztán meguntam és kidobtam. Utána minden megváltozott.

2016. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!