Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Gazdag gyereke...

Mit gondoltok a Gazdag gyerekekröl?

Figyelt kérdés
Ismerek én is egyet milliárdosok.. Meno autok , orak..... Apja volt diplomata és most meno üzletember... A gyerek majd belecsücsül egy kb. 10 milliárdos cégbe nagykorában.... mit gondoltok? tulzás?
2016. máj. 6. 15:47
1 2
 1/11 anonim válasza:

Egészségére.

Én nem mással foglalkozom, hanem azzal, hogyan tudom elvégezni tisztességesen a munkámat, hogyan tudok pozitívan élni, másoknak is segíteni.

Üljön be a gazdag gyerek olyan autóba, amilyenbe csak akar. Az ő dolga!

Mit gondolsz, mennyire túlzás más életével így foglalkozni, azon csámcsogni, mit lehet gondolni egy gazdag gyerekről, egy alátett cégről?

Ha tudja a céget vinni, képviselni, akkor tegye meg. Ha nem tudja, akkor meg valami más történik. De ez az ő élete.

2016. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cry noob.
2016. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ismertem milliárdost, a fiát a benzinkúton élesztették újra a mentők mert bedrogozott és ivott rá.


ha ezt okozza a pénz, akkor soha ne legyek milliárdos. Bár ha milliárdos üzletet tudnék építeni, akkor miután felépítettem eladnám a fenébe és élnék a végtelen pénzből életem hátra lévő részében.

2016. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is most valamiért a Hollywoodi drogfüggők és öngyilkosok jutnak eszembe. Következőre pedig azok a milliárdosok, akiket mostanában elvitt a rák.

Mindezen túlmenően azt hiszem, hogy elsősorban az ember lelkivilágára nézvést jelent nagy veszélyt, ha számolatlanul van a pénzből. Mert könnyen beleeshet abba a hibába az ember, hogy a pénzébe vetett bizalom elveszi tőle a lehetőséget, hogy olyan "dolgokban" bízzon, amiben valóban érdemes, és ami túl van a számokban kifelyezhető valóságon.

Ugyanakkor szerintem kivételes esetben a sok pénz is hozzásegíthet -ha elég ideig túléled mindazt, amihez hozzájuthatsz általa- hogy rájőjj, hogy a leglényegesebb dolgokat nem megvásárolhatóak pénzen.

2016. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gazdag gyerek.

Mi túlzás?

2016. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi nem vagyunk milliomosok, de jóval jobban állunk anyagilag mint az összes eddig volt osztálytársam, akár gimi, akár általános, de főleg az utóbbiban. Volt oylan osztálytársam, aki elvárta, hogy elvehesse a kütyüimet, ha nem adtam, önző voltam. Ha ő akart valami lényegtelen dolog miatt felhívni, beleüvöltötte a telefonba, hogy "X vagyok, hívj vissza", (a nevét is csak azért mondta, mert rászóltam, hogy legalább ne legyen bunkó, eleinte annyit kiabált, hogy hívj vissza). Ha mondtam, hogy nekem is pénzbe kerül, akkor azzal jött: de ti gazdagok vagytok.


Apámnak is van egy cége, ellenben se a tesóm se én nem fogunk "beleüli". Én nem értek a dologhoz, a tesómat nem érdekli.



Nem tudom, hogy miért kéne egyből rossznak tűnnöm.

2016. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó,

Szerintem nem vagy ettől rossz.

Sokkal inkább azt gondolom, hogy veszélyes körülmény a jólét, mint amennyire jó és lehetőség is, ha az ember nem tud, illetve tud vele élni.

Saját példámból úgy hiszem legalábbis, hogy nehezebb az anyagi jólétben és az anyagi jólétből emberileg profitálni, mint a csóróságból akár. Bár ez utóbbi is kétélú dolog, kétségtelen.

2016. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rossz volt a kérdés.. A tulzás elott meg oda akartam irni h nagykepu
2016. máj. 7. 10:25
 9/11 A kérdező kommentje:
És latom a kérdésem nagyon rossz volt. Elnezest kerek..
2016. máj. 7. 10:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy szerencsés...szerencsés mert nemkell semmi miatt aggódnia...otthagyhatja a sulit ha akarja és beutazza a földet...soha nem fog éhezni, soha nem fog azon gondolkozni , hogy na megtudja e venni vagy nem.
2016. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!