Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a vegyes házassá...

Mit gondoltok a vegyes házasságból született fél vér gyerekekről?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanolyan gyerekek, mint a többiek.
2012. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
16%
Nekem apám barna, anyám kék szemű. Akkor én félvér vagyok?
2012. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Erdekesnek tartom ... kinai es neger vegyes hazasagbol szuletett felver gyerek...
2012. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Semmit. Vagyis attól függ, hogy milyen vér. A romákat nem szeretem akkor sem ha csak félig az.


De az olyanokkal, hogy néger, japán, kínai stb. nincs bajom. Amúgy általában szépek.

2012. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Roma-Magyar félvér gyerekekre gondoltam.
2012. nov. 13. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Itt most rasszra, vagy nemzetiségre gondolsz?

Szerintem szerencsések az ilyen gyerekek. Főleg, ha nem csak a szülők bőrszíne, de a nemzetiségük is különbözik.

Tiszább lesz a génállománya, meg van az esélye h kettős anyanyelvű legyen. És nem utolsó sorban első kézből tapasztalhat meg kétféle kúltúrát is.

Az egyik cigány barátnőm hozzá ment egy angliai négerhez. A gyerekük beszél angolul is, magyarul is. Tudja mi az igazi gulyás, h hogyan készül a vakaró és h h illik teázni. :-)

2012. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Roma-Magyar származásut sokat lehet látni, mert "sajnos "sok esetben "magyar pasik" lefekszenek a roma lányokkal, akik talán utána nem is tudják, hogy gyerekük lesz. Nem láttál még "szõke romát".
2012. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!