Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom elviselni...

Csak én nem bírom elviselni hogy néha mennyire kiszámíthatatlanok az emberek? (lent)

Figyelt kérdés

17 vagyok. A problémám a folyamatos állatkodás amit a barátaim/ismerőseim művelnek. Az a lényeg, hogy miközben nyugodtan folyna valami tevékenység, ők mindig kizökkentik az egészet.

Tehát például ma elmentünk az egyikhez társasozni. Ezt rendszeresen csináljuk, és mindig ugyanez a forgatókönyv. Elkezdünk valamilyen játékot, de sose tudjuk befejezni. Ennek az az oka, hogy közben folyamatosan állatkodik a nagy részük. Nehéz elmagyarázni, de az a lényeg hogy különböző okok mindig oda vezetnek hogy felállnak az asztaltól és elkezdenek verekedni. Természetesen nem komolyan, párnákkal ütik egymást, meg birkóznak, meg fetrengenek egymáson. És közben folyamatosan ordibálnak és sikongatnak. Huhh ez így leírva elég b*zis (és a valóságban is). De úgy tűnik ezt élvezik. És a legrosszabb hogy ettől senki nem lehet biztonságban, tehát hiába mutatom ki hogy engem ebből hagyjanak ki, akkor is a fejemhez vágják a párnát. Az a legidegesítőbb hogy sokszor hátulról csinálják ezt, és én ideges vagyok már ha valaki hátulról közelít. Mintha egy kényszerük lenne hogyha valaki háttal áll/ül nekik azt szivatni kell. Mindig káoszba taszítanak mindent, mintha ez náluk egy ilyen elkerülhetetlen végkimenetel lenne.

Vagy az osztályban is, kényelmesen elvagyok valahol és egyszer csak valaki hátulról nyakoncsap. És ezt mindenki csinálja mindenkivel. Mintha valami kényszerük lenne rá ha meglátnak egy nyakat arra rá kell csapni. És ez milyen jó poén.

Ez nekem teljesen aláássa a bizalmamat és idegessé tesz. Nem tudok rendes kapcsolatokat kialakítani így. Mindenki teljesen természetesnek veszi ezt az állapotot. Én elismerem hogy félek a fájdalomtól, és ez szerintem természetes. Félek a kiszámíthatatlanságtól, hogy folyton arra kell figyelnem hogy mi a perpillanatnyi állapot. Nagyon nem bírom ezt. Nem tudom mennyire sikerült átadnom ezt a helyzetet. Más is tapasztalta ezt? Csak véletlen pont a a rossz embereket találtam meg? Mit tegyek? Köszi előre is, ha végigolvastad.



2016. ápr. 10. 00:22
 1/3 anonim válasza:

Nem,nem csak téged idegesít ez de el kell engedni és baromkodni egy kicsit.Smile More

2016. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megszoksz v megszöksz.

Állj be és baromkodj te is, vagy vonulj el.

Nem mindenki érik meg ahhoz, hogy kulturáltan tudjon szórakozni tiniként.

Néha jól esik ökörnek lenni.

2016. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az emberek??? XD

Valamit nagyon rosszul csinálsz.

Nevetségesen könnyen kiszámíthatóak.

2016. ápr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!