Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk (és lányok) titeket...

Fiúk (és lányok) titeket zavar, ha egy lánynak kockás a hasa?

Figyelt kérdés
A strandszezonra gondolok... Mész es jön veled szemben egy izmos hasú csaj, nem zavar? Néha mar rosszul érzem magamat a bőrömben, amikor megyek a strandon es mindenki engem bámul. Egyszerűen imádom hogy kockás a hasam főleg nyáron, mert akkor szinte nem is eszek (nem azert hogy ne hizzak, csak egyszerűen melegben nem esik jól szinte semmi) Hozzáteszem, nincsenek hozza nagy melleim, sőt ugy egyáltalán.

2016. máj. 7. 09:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem bejön mindkét nemnek. A kockás hasban rengeteg munka van, így ez arról árulkodik, hogy nem egy lusta disznó vagy :D Én is vékony vagyok,sportolok de a hasam mégsem volt még kockás, sőt teljesen lapos sem. :( Milyen a diétád, és mit sportolsz? 19/L
2016. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem diétazom, ilyen az alkatom: akármennyit ehetek, nem fog látszani, viszont eleg nehéz így izmosodnom, régebben es most is rengeteg hasizom gyakorlatot csináltam/csinálok. Most ne folyjunk bele hogy miért de mar nem sportolhatok. ( atlétikáztam)
2016. máj. 7. 09:11
 3/41 anonim válasza:
100%

Ha épp a hasad bámulják meg, szerintem nem azért teszik mert szép vagy csúnya a hasad, hanem mert meglepő. Nem sok nőnek van kockás hasa.


Ha úgy általában bámulnak(mindenhol) akkor meg azért mert szép vagy, a hasadtól függetlenül.


Valamennyi zsír kell az emberre, hogy szép legyen, férfire és nőre is. Férfin kb 10-15% testzsír az optimum, nőknél 15-20%.


Ezen a képen: [link]


Nekem a jobb szélső jön be a legjobban, a középső szódával elmegy, a baloldali kifejezetten taszító.

2016. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 3tetszik.

Bár való igaz,hogy a bal szélső az kicst durca.

2016. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
zavar,ha kockásabb mint az enyém :p ,nő kockás hassal iszonyat szexi.
2016. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szeretem a nőkön a kockás hasat, + én szeretem a közepes vagy nagy méretű természetes melleket,és a kockás has meg a nagy mell nem fér össze
2016. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem tetszik. nem baj, ha izmos a lány, de ha kocka a hasa, akkor alapból kevés zsír van rajta, ami alapból nem olyan vonzó.
2016. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
5%

A kockás has nem túl nőies, amikor csak épp látszanak a körvonalak az elmegy. De a kockás hasat hadjátok meg a férfiaknak.

21/f

2016. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
21%

Zavar-e ha egészséges?

........igen. Legyen haldokló.

2016. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert akinek nincs kockahasa, az haldoklik. Okos.
2016. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!