Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem volna egy beteg...

Beleszerettem volna egy beteg emberbe?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, a fiú akit szeretek már 11 éve, ugy érzem más mint a többi, mintha szociopata lenne. Nem járunk vagy ilyesmi, de egész napokat tudunk együtt tölteni. Szerintem Ő is szeret, csak hát nem mondjuk ki.

Elég bonyolult a kapcsolatunk.

Viszont már több éve észre vettem, hogy sose ideges, simán megbánt több dolgokkal, mintha nem is érezne bűntudatot, megbánás. Vagyis mióta én ismerem soha, de soha nem láttam megbánást bármi is iránt. Persze kedves, meg minden, de megbizni se lehet benne igazán, szinte mindig késik,van mikor hazudik is.

Engem igazából csak az zavar, hogy egyáltalán nem stresszes és sose bán meg semmit.

Lehet hogy nem szociopata, de akkor is más mint a többi és ez nekem nagyon fáj, mert szeretem.

Bocsi hogy hosszú lett, de ez igazából csak pár napja fogalmazódott meg bennem igazán. Kérlek segitsetek!



2016. máj. 7. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Már a 14 évesek is szociopatákat diagnosztizálnak...fantasztikus:D
2016. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

Ne foglalkozz tudatlan 1#-el.

14 évesen már bőven kifejlett, sőt erőteljes is lehet bármi hasonló.

Ha probléma van, beszélj vele róla. Például hazudás. Nyugodtan mond neki, ne hazudjon neked többé, mert nincs értelme.

" más mint a többi és ez nekem nagyon fáj, mert szeretem."

Ebbe sehol sincs logika. Fáj, más mint többi ember? Miért? És mi összefüggés van valaki szeretése és mássága fájdalom generálása közt?

Ha nem közlöd vele, megbántott dolgokkal, nem tudhatja, így egyértelműen nem fog megbánást tanúsítani.

Lehet egyébként sem fog. Lehet szociopata. De ezek empátia alapúak, ami logika alapú és könnyen tanulható.

Miért zavar, nem stresszes? Örülj neki s te se legyél az. Tanulj tőle. Tanuljatok egymástól. Neveld s had neveljen. Adj neki segítséget s kérj tőle.

Ha segítség kell, írj rám.

2016. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!