Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Beleszerettem a legjobb barátomba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már évek óta nagyon jóban vagyunk,és most beleszerettem... Mindent elrontanánk ha esetleg összejönnénk? Vagy nem éri meg és ne is próbálkozzak? Félek,hogy ha megtudja; vagy összejövünk aztán szakítunk,akkor utána megromlana a barátságunk. Szerintetek megéri?

2016. ápr. 1. 17:03
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

" összejövünk aztán szakítunk,akkor utána megromlana a barátságunk. "

Ez szinte 100% hogy így lesz.


"Szerintetek megéri?"

Hát ezt neked kell eldöntened.

Én nem tenném, de ez a te barátod, és a te kapcsolatod...

2016. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, DE! Ha beleszerettél mond el neki. Meg fogja érteni, ha tényleg barát. Mond el neki, hogy hogyan és miként érezel, és gondolod a barátságotokat.

Ha nagyon, de nagyon jó barátok vagytok, akkor érdemes átbeszélni. Mindenekelőtt gondold végig, hogy megérné-e, hogy eléggé ismered-e a barátod tulajdonságait, személyiségét. Együtt tudnál-e vele élni. Hány éves vagy?

2016. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már fiatal csikó koromban éreztem, hogy pasi és nő között nem lehet barátság..csakis kemény lepedőcsata.

Aki azt állítja, hogy igenis lehet férfi és nő között barátság, azt csókoltatom, javaslom nézesse meg magát.


Az evolúció nem tűri a két nem közötti barátságot...a két nem úgy van gyárilag összerekva, hogy szaporodási mozdulatokat végezzenek...ezt fajfenntartási ösztönnek, és nem igaz barátságnak hívják...


olyan, hogy megéri? jéééézusom...ez kérdés? gyűrjétek össze a lepedőt, és ha jólesett, akkor megérte.


ha inkább a táguló világegyetemről beszélgettek, akkor nagy a baj...

2016. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nincs értelme annak, amit írtál haver. (előttem lévő válaszolónak írtam)! És tudod miért? Mert, csak az ír olyat amit te, aki csak a sexet látja. Neked nem igazán lehetett ellenkező nemű barátod,ha ilyet írsz.
2016. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, az a legtisztább.
2016. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Adelll válasza:
En is ilyen helyzetbe vagyok. Gondolom remenykedsz hogy majd o fog lepni.. De ha nem igy lesz akkor vagy mond el vagy pedig a baratsagotokra koncentralj.de fontos hogy o hogy all ehhez.tehat hogy ez neki csak baratsag vagy szerinted o is ossze akar jonni veled.
2016. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátság és a kapcsolat között nem sok a különbség. Miért lenne az rossz, ha a barátság és a szeretet összeköt? Ha őszintén viszonyul a barátodhoz, akkor nincs mitől félned! Ha tartasz valamitől, akkor az be fog következni, mert a gondolat is energia. Amitől félsz, az megvalósulhat! Ez így működik.
2016. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!