Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha olyan szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyan szerelmes vagyok, hogy képes vagyok saját magamnak ártani?

Figyelt kérdés
nem bírom, hogy nemláthatom, és hogy nem érdeklem, pedig köztünk nem is volt igazán vége..annyira hiányzik, hogy bármit oda/meg/visszaadnék, hogy vele legyek.már magamban is kárt tettem emiatt, nem bírom nélküle.
2010. márc. 29. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kárt tettél magadban?
2010. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
olyan gyógyszert vettem be amit nem lenne szabad mert alergiás vagyok rá és a szüleim mindenhova rohangálnak velem, hogy kiderítség mibajom, miközben én pontosan tudom, de nem merem nekik elmondani.már így is pszichologushoz akarnak küldeni.
2010. márc. 29. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajna én is ilyen vagyok.
2010. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia sajnos velem is ez volt és nem is szakított semmi olyan volt csak egy másik személy bekavart és azt hittem elveszítem és hát kárt tettem magamban:S

Ennek nagyon nem örült de aztán kibékültünk:)

Annyit tudok tanácsolni ha kárt teszel magadban semmivel nem lesz jobb...és még az a személy is kibe szerelmes vagy ha meg tudja elijesztheted ezzel:S

Szal senkinek sem jobb...

2010. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hmm.hát igen.

Jobb hogyha elmondod nekik, mert ebböl komolyabb bajod is lehet.

És a pszihiáter(nem pszihologus) is jot tenne, hogyha a szerelmeddel, nem lehet semmi.

2010. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bolond vagy, nem éri meg tartós kárt tenni magadban egy fiúért. Ha nagyon nem megy, kötözd meg a kezed pár órára. Pihenj sokat, menj szórakozni, járj társaságba.
2010. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 BlackSword ***** válasza:
Milyen jellegű kárt tettél magaban?
2010. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
feljebb már leírtam.
2010. márc. 29. 19:53
 9/16 BlackSword ***** válasza:
Most azért, mert kibukott nem kell pszihiáterhez küldeni, mert felesleges lenne e miatt gyógyszert szednie... Bőven elég egy pszichológus, akivel meg lehet beszélni a dolgot... általában ez segít, mert elmondhatja, valakivel kibeszélheti, és még tanácsot is kap...
2010. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek. Ha nincs problémátok, akkor csináltok magatoknak. Ez rettentően szánalmas.

Itt a tavasz. Menj ki az erdőbe, örülj, hogy süt a nap, horgássz, ültess virágokat, áss kertet, vegyél egy kutyát, mit tudom én. De próbálj meg magadon kívül mással is foglalkozni, ne legyél ennyire önző. És jobb lenne, ha megmondanád anyádéknak, hogy mi a bajod, és soha többet nem okoznál fájdalmat nekik. Ne egy kis r*bi határozza meg az életed!

2010. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!