Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azzal fenyeget hogy ha nem...

Azzal fenyeget hogy ha nem jövök vele össze megöli magát. Mit csináljak? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 20:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Szólj neki, hogy feljelented a rendőrségen és szólsz a pszichiátriának (még ha a valóságban ezt nem is teszed meg, és nem is érne semmit). Az ilyenek ezt csak zsarolásnak használják, esze ágában sincs valóban megölni magát, hiszen akkor azt nem kötné feltételekhez, hanem megtenné és kész. Ezt csak azért csinálja, hogy lelkiismeret furdalásod legyen, és ne legyen más választásod, mint belemenni abba, amit akar. Viszont ha összejönnél vele akaratod ellenére is, utána a kapcsolatban is végig ezt csinálná... Próbáld meg leépíteni őt az életedből, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ne érezz bűntudatot, neked semmi közöd ahhoz, hogy ő pszichiátriai szempontból nem ép.
2016. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De ha tényleg megteszi..már több napja mondogatja és mindig este már aludni sem tudok:(
2016. máj. 8. 20:58
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
akkor tegye meg, az nem a te hibád hanem az ő hülyesége lesz.. az ilyen korcsok nem kellenek a világnak.
2016. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ugyan , rég meg tette volna , zsarol ezáltal . Vele tökéletes lenne ? Egyre gagyibb inkább ...
2016. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen... Elmagyaráztam neki, hogy nem ér ennyit senki se, de akkor jött azzal, hogy más miatt is meg szeretné ölni magát, úgyhogy abban is igyekeztem segíteni, végül miután mindenből kisegítettem nem keresett.

Tudom, hogy szar érzés, hogy téged akar hibáztatni, de próbálj beszélni vele. Az sokat segíthet. De lehet, hogy a rendőrséget/családját is figyelmeztethetnéd és akkor ők segíthetnek. Akik fenyegetőznek ilyennel, általában nem merik komolyan megtenni, ha úgy érzik is, megijednek.

2016. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem meri megtenni úgyse, elétösztön erősebb. Legyél vele kicsit szemét, hogy ne is akarjon foglalkozni veled.
2016. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De én magamat okolnám és nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy valaki miattam halt meg
2016. máj. 8. 21:02
 8/24 anonim ***** válasza:
Csak ennyit kérdezz tőle: "Szerinted parancsra lehet szeretni?"
2016. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megteszi az NEM A TE HIBÁD!!!! De hidd el, nem fogja megtenni. Maximum megpróbál utolsó elkeseredettségében még jobban rád ijeszteni egy öngyilkossági "kísérlettel", amit úgy csinál, hogy biztosan ne haljon bele... Csak hogy azt hidd, tényleg képes lenne megtenni. Viszont abban a pillanatban már be lehet zárni a pszichiátriára, mert önveszélyes.
2016. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az hülyeség szerintem, ahogy itt előttem írták, hogy méginkább beszélj vele, meg foglalkozz vele...annál inkább nem akar majd leszállni rólad.
2016. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!