Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasim 8 hónapja. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasim 8 hónapja. Én őt nem szeretem már, de magához láncol azzal, hogy folyton azzal fenyeget, hogy megöli magát ha elhagyom. Én meg már vele nem vagyok boldog. én mást szeretek. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki nyugodtan, úgy sem teszi meg a lelki zsarolás szánalmas és szinte sosincs mögötte tett.
2009. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Jhaj, nekem is volt valami hasonló, azzal az eltéréssel, hogy én valahol nagyon szeretem a srácot, csak nem vagyok szerelmes. Hát mi vagyunk is meg nem is... De pl valószínűleg emiatt alakult ki az, hogy egyik jó barátommal vannak rejtett simik meg csókok...:(
2009. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ma a hid szélén állt.... :'(
2009. okt. 29. 19:33
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez egy elmebeteg. Hagyd el.
2009. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát az enyém az ereit vágdosta meg egy pár összeveszés után.Ezért, ha van vmi konfliktus közöttünk mindig szólok vkinek, hátha más észhez tudja téríteni. Mármint egy közelebbi barátja.
2009. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
egyet értek. elmebeteg. mivel ilyen fennhangon hirdeti ,hogy megöli magát úgy sem fogja. Akinek tényleg nagy a szívfájdalma, az nem szól senkinek,csak megteszi. az ,hogy a híd szélén állt... hát szánalmas. csak azért teszi ,hogy zsaroljon.
2009. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vannak a hasonló kérdéseknél jó lekoptató szövegek az ilyen esetekre.
2009. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy kötelet, és szakításkor add oda neki.
2009. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
"Ha komolyan gondolod, tessék egy pszichiáter száma, én már nem tudok segíteni."
2009. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

mit csinálnál, ha holnap meg beállítana vki és azt mondaná, hogy öngyilkos lesz, ha nem hagyod el a mostani barátod.....


Állj a saját lábadra!!!! És ne hagyd hogy befolyásoljn!

2009. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!