Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azzal fenyeget hogy ha nem...

Azzal fenyeget hogy ha nem jövök vele össze megöli magát. Mit csináljak? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 20:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, félelmet akar benned kelteni, és bűntudatot. Ha félsz, akkor nem tudsz rendesen gondolkodni, félelemben nem lehet helyes döntéseket hozni: úgyhogy először is nyugodj meg.


Ne menj bele egy ilyen kapcsolatba, fenyeget, és még össze sem jöttetek. Magadra gondolj: akarod ezt az életedbe? Ha kell, kérj segítséget rendőrségtől, vagy vannak különféle szervezetek segédvonalai, mint a családon belüli erőszaké (tuti tudnak segíteni). Ez az ember pedig tuti vigyáz magára, csak manipulálni akar. Ha nem, az sem a te hibád, nem te tehetsz az agyműködéséről.

2016. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem merek neki ilyen kérdést feltenni..régebben szerettem de akkor ő mással volt már nem szeretem és nem tudnék vele lenni főleg hogy megmutatta ezt az oldalát is
2016. máj. 8. 21:04
 13/24 anonim ***** válasza:
4%
Azért ennek volt valami elözménye is. Annak ismerete nélkül nem lehet megitélni az esetet.
2016. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Semmikepp nem szeretnék ezek után összejönni vele
2016. máj. 8. 21:06
 15/24 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból írtam, hogy foglalkozni érdemes lehet vele, nekem bejött. De igazad van 10/13, tényleg nagyobb az esély, hogy rászáll, egyénfüggő
2016. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Rég óta ismerjük egymást és jóba vagyunk nagyon sokat beszélgettünk éjszakánként beleszerettem lett barátnője nem foglalkozott velem akkor

Etelt egy kis ifő elfelejtettem kiszerettem belőle ők szakítottak és felkeresett és most ez van

Azt mondja miattam szakítottak mert ő engem szeret

2016. máj. 8. 21:08
 17/24 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Elhiszem,hogy félsz,de éppen ezt akarja.Zsarol és bűntudatot akar kelteni benned.

Én sem foglalkoznék vele,mert ha annyira meg akarta volna tenni,akkor már lépett volna és nem ijesztgetne.


Ne válaszolj neki,ne törődj vele..érdekes,hogy viszont csak éjszaka ijesztget,akkor mit csinál a nap többi szakaszában?

2016. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nappal normális..
2016. máj. 8. 21:11
 19/24 anonim ***** válasza:

"nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy valaki miattam halt meg"

Miért, te lökted le a hídról? Vagy te vágtad el a torkát? Mert ha igen, akkor tényleg miattad halt meg.

Aki a saját beteg baromsága miatt végez magával, az egyedül maga miatt hal meg.

Mindenki szabad ember, önűlló személyiség önálló vágyakkal és érzésekkel. Azt senki nem kérheti számon, hogy te ki iránt mit érzel. Sőt, fordítsuk meg a dolgot: ő viszont - szerinted - jogosan teszi tönkre a magánéeltedet, vagy akár hosszabb távon az életedet?


A legbölcsebb, amit teszel, ha hagyon a fenébe. Esetleg értesítheted a segélyhívót, hogy XY öngyilkossággal fenyegetőzik. Innentől kezdve már sem jogilag, sem erkölcsileg a legkisebb mértékben sem a te felelősséged, hogy ő mit csinál.

Olyannal meg soha nem jönnék össze, aki zsarolással, fenyegetéssel akarna erről meggyőzni. Nem fejtem ki, hogy miért, szerintem te magad is rájössz.

2016. máj. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem fogja megtenni, csak meg akar félemlíteni.
2016. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!