Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy (a nem...

Volt már úgy, hogy (a nem rosszindulatú) ijesztgetésetek, meglepetésetek mégis rossz véget ért? Mesélnétek?

Figyelt kérdés

Én is írok egyet példának.

Egyszer nagyon csendben mentem ki a konyhába.A macska nem számított rám és nagyon megijedt.Ijedtében felugrott az ablakba, ami csukva volt és így egy jó nagyot koppant az ablaküvegen.De ha nyitva lett volna, akkor Simán kirepült volna a negyedikről :(


2016. máj. 9. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Osztálytársamhoz közel dobtak fel vmi ilyen petárdaszerű, kisebb robbanó szart, heccből, és az ráesett még égő állapotban a kabátjára, és kiégette egy helyen... bele sem mertünk gondolni, mi van, ha mondjuk az arcára esik.


De olyan is volt, hogy menőzésből meg ijesztgetésből sztem félig osztálytársam úgy tett, mintha eldobná a nyitott bicskáját, aztán tényleg kirepült a kezéből, és beleállt a suliszekrénybe tök közel az egyik osztálytársam arcához... az is végződhetett volna durvábban...

2016. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez kész horror! Nagyon kell vigyázni :(
2016. máj. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!