Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt a helyzetet...

Hogy lehetne ezt a helyzetet egy lánynak előadni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még keresem a helyem, munkába is küszködöm, meg hát van még mit fejlesztenem magamon, előállt az a gondolat hogyha egyszer egy lánnyal összehoz a sors, mit mondjak erről ? hazudni nem akarok, vigyorogva mintha minden a legnagyobb rendben lenne. ahogy látom vannak sokan akik elértek jó poziciókat, ők okkal büszkén mesélhetnek róla.. de én nemtudom hogy tudnám ha szóba jön az a rész hogy Mit dolgozom. és hát igazából itt bukna is a dolog mert elárulna mindent.
2016. máj. 9. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a másik :D
2016. máj. 9. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a magam nevében tudok nyilatkozni, nem tudom, a többi nő hogy van ezzel, de nekem sokkal fontosabb, hogy legyenek terveid, céljaid az életben, mint az, hogy a jelenlegi helyzeted milyen. Mindenkinek lehet rossz időszaka, ez még nem tántorítana el, csak akkor, ha te ebben kényelmesen benne lennél, vagy csak külső körülményeket okolnál a helyzetedért, nulla felelősségvállalással stb. Tehát ha nekem elmesélnéd, hogy most mi van a munkáddal, más területeivel az életednek, és hogy ezen milyen módszerrel igyekszel változtatni, és hová szeretnél eljutni (reális és megvalósítható célok), akkor az már imponáló is lehet!
2016. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó.. ha nem írod meg...

20-30 évesen oké, amíg vannak tervek nem csak kallódsz.

Afölött már elvárnám, hogy addigra a páromnak legyen némi egzisztenciája.

2016. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! :)
2016. máj. 9. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod, én ezzel úgy vagyok, hogy legyek akármilyen idős, ha egy nőnek nem tetszik az életmód amit folytatok, akkor nem is való igazán hozzám. Ne görcsölj ennyire erre a randi témára. A Föld népességének fele nő. Egyszer te is találsz valakit
2016. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom, csak az a rossz hogy néha annyira tisztán a dolgok mögé is látok, férfiként nincs sok választási/beleszólási lehetőség feltéve ha nem vagy jómódú kialakitott életvitelü egyén. egy átlag férfi csak sodródik manapság mivel sok beleszólása nincs, ugyanis Nőn múlik kivel mit hogyan csinál. De pl lehet olyan is mikor mérlegel, elmondod mit csinálsz, ő ezt magában átrágja hogy melyik a jobb, mert lehet van más olyan férfi aki jobb lehet valamiben, és akkor egyértelmü a jobb felé húz, máris dől az egész. Nem görcsölök rá, csak inkább elvesztettem a fonalat
2016. máj. 9. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor pedog magadban kell felallitanod a prioritasokat.

Belebonyolodsz egy atlagos eletbe, felrerakod az almaid, csak azert hogy egy atlagos, felszint kapargato csaj ne hajtson el

Vagy eled az almaid, elsz magadnak, es hagyod hogy megtortenjenek a dolgok, varsz tovabb olyan lanyra akinek ez igy jo.

Neked kell donteni

2016. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!