Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Undorító, hogy az anyákat...

Undorító, hogy az anyákat akik életet adnak, egy csodát vagy többet adnak a világnak hatalmas fájdalmakkal,9hónapi kihordással nem becsülik. Titeteket nem idegesit?

Figyelt kérdés
A mai vilàgban màst nem hallani csak a k.a. kifejezés.Bàntalmazva vannak,kioktatjàk őket a nagyszülők,a védőnők ha valami nem tetszik nekik.Soktól igazsàgtalanul veszik el a gyermeket.Borzasztó
2016. máj. 10. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene felmagasztalni valakit, mert széttudta tenni a lábait?
2016. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
78%
hagyjuk már... gyesen vagy és túl sok a szabadidőd?
2016. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
53%

Nem, mert a terhesség és a szülés nem érdem. :D

A te logikáddal egy hónapokig haldokló tüdőgyulladásos embert is tisztelni és elismerni kéne, csak azért, mert sok ideig szenvedett.

Na és úgy, hogy valószínűleg ő választotta a betegséget.

2016. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
85%

Szülni kb. mindenki tud, miért kéne magasztalni érte?

FELNEVELNI a gyereket, na az már más tészta.

2016. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.


Ki nem becsüli? Attól még hogy valakinek tanácsot adsz mert valami hülyeséget csinál, attól még nem leszel vele szemben tiszteletlen. Azt meg egyenesen kétlem, hogy csak úgy heppből vennék el a gyereket egy anyától. Bántalmazni meg nem kell senkit, nem csak az anyákat.


Attól még hogy egy nő tud szülni, nem lesz jó és felelősségteljes szülő.

2016. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
91%

Összesen 27~ hónapnyi kínszenvedés (három gyerek pls) Elvesztegetett élet, fiatalkor. Idézném anyámat: Nektek kell alkalmazkodni az én életemhez. Olyan vagy mint apád. Nem tudok tőled élni. Te vagy az oka amiért nincs magánéletem. Semmirekellő. Nem vagy életrevaló. Én a te korodban már... Hozzád képest jó stb stb


Három élet ment tönkre. Bátyámnak dührohamai vannak, én kárt tettem magamban, húgom szeretethiányos, bár neki így is jobb mint nekünk.

Ezek csak mondatok. Tetteket nem is említettem


Hagyjuk már ezt a "9hónap szenvedés" dolgot. Bátyám évekig szenvedett velem egyetemben úgy fizikailag mint lelkileg. És ki tisztel ezért?

2016. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
79%
Inkább az az undorító, hogy vannak olyan nők, akik elvárják, hogy kinyalják a pcsájukat, mert terhesek/gyerekkel vannak...
2016. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
88%

Szaporodni egy baktérium is tud, sőt sokkal hatékonyabban teszi, mint mi. Ez nem érdem.


Tervezve gyereket vállalni, érzelmi és anyagi biztonságot nyújtani nekik, és értékes embert nevelni belőlük, na az tiszteletre méltó. Sajnos a többségnek nem sikerül.

2016. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
92%

Élő inkubátor és spermadonor szinte bárki lehet, igazi anyukák és apukák viszont kevesen vannak.


Attól meg nem tisztelek és becsülök valakit mert szülő vagy mondjuk idős.


Ha a neveletlen kölyke a lábszáram rugdossa a buszon, mindenre gondolok csak arra nem, hogy az a nő a világra hozott egy csodát...


Az igazságtalan gyerek elvétellel kapcsolatban: a legvégső esetben vesznek el gyereket a szülőktől. Ha a csemete éhezik és mocskos szakadt ruhában jár miközben anyuka bagózik akkor gondolhatod mennyire érdekli azt a szent jó asszonyt az a csoda amit világra hozott.


A rendszerbe ragadó gyerekekről ne is beszéljünk... Egy meddő párral akik örökbefogadják őket ezerszer jobban járnának, mint egy olyan anyával aki feléjük sem néz, de lemondani sem hajlandó róluk, hogy legalább kapjanak egy esélyt a normális gyerekkora.

2016. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
82%
Mi van?
2016. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!