Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsit elveszve érzem magam...

Kicsit elveszve érzem magam az új helyen, ahova kerültem. Hogyan javíthatnék a helyzetemen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bizonyos okokból úgy döntöttem, hogy félévkor egyetemet váltok. Előtte a szülővárosomban tanultam, mióta elkerültem máshova, koleszos lettem, minden megváltozott.

A jelenlegi szaktársaimhoz úgy csöppentem be, ők már ismerték egymást. Olyan helyre kerültem, ahol nem ismerek senkit. Néha magányosnak érzem magam. A szakomról jóban lettem néhány emberrel, de semmi sem ugyan az mint régen. A szülővárosomban mindig a régi ismerőseimmel voltam, es nagyon hiányzik az a közeg. Itt meg jóformán nincsenek barátaim, csak haveri kapcsolatok, és ez nagyon fura. A szobatársaimmal is kezdetben viszonylag jól kijöttem, de most kezdenek kijönni a feszültségek, nem bírom őket. Bulizni is ritkán járok el, a szaktársaim, akikkel jóban vagyok, ritkán járnak el.

Csajokkal is semmi.

Az oktatás jobban tetszik, mint az előző egyetemen, ezért megérte átjönni, de a többi probléma megnehezíti a dolgokat. Hogy tehetném jobbá a dolgokat, hogy szokjak hozzá, hogy minden más? Írhattok üzenetet is ha gondoljátok. 19F



2016. máj. 11. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben pár hónapig szobatársakkal..

Ha van ismerősöd másik szobából, az jó mert ha van üres hely vagy lesz átkérheted magad. sőt már most is lemehetsz akár a koliba érdeklődni más szoba felől, hol van hely, lecsekkolod kik azok és átkéred magad ha itt nem jó.

Én fél évkor váltottam más szobatársakra, asszem akkor kellett is leadni újra hogyan szeretnél lakni.

Tudom milyen szar tud lenni..

Ezek amúgy időszakos dolgok, nekem is 1-2 hónapig volt szar, előtte és utána meg nagyon jó volt ezt a pár hónapot leszámítva. Biztos más is van így ezzel, de elmúlik ez az időszak is előbb-utóbb.

2016. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!