Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudok segíteni egy...

Hogyan tudok segíteni egy nagyon jó barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Mindketten harmadikos gimisek vagyunk, és ugye most eljött a pályaválasztás kérdése. Én az enyémet már kétség nélkül eldöntöttem, de a barátnőm retteg a dologtól. Amúgy is depresszióra hajlamos, már járt pszichológushoz is a korábbi években. Aztán jobban lett, de én félek, hogy megint vagdossa magát. Látom rajta, hogy valami nincs rendben, elég jól ismerem. Viszont az elmúlt fél évben kissé eltávolodtunk a faktok miatt. Hogyan tudnék neki segíteni? Teljesen el van veszve, fogalma sincs, mit tudna kezdeni vagával...? 17/L

2015. nov. 8. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod,hogy segíts rajta.Esetleg említsd meg a szüleinek.Ennyit tehetsz.Lassan felnőtt ember lesz.
2015. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

De a te dolgod is, hogy segíts neki, lehet, hogy nincs is más, akihez fordulhat!

Próbált meg nyitott kérdésekkel rávezetni, hogy mondja ki ő, hogy mihez is lenne kedve. Tudom, hogy nem túl egyszerű, de utána esetleg nem téged fog okolni, amiért olyan tanácsot adtál neki, amit ő nem akar valójában.

Lényeg, hogy ne hagyd magára, segíts neki, lehet hogy teljesen egyedül van és nincs rajtad kívül más, akivel akárcsak beszélgethetne.

2015. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2015. nov. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!