Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok segíteni a helyzetemen?

SexySuxi kérdése:

Tudnátok segíteni a helyzetemen?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok,és pár osztálytársam ,ha együtt vannak az nekik az érdekes ha megaláznak. pl:kifiguráznak,sírtam akkor azt a fejemhez vágják hogy sírtam és kinevetnek.Fiúként lehet fura de nem vagyok egy kemény alkat se egoista.Egy lánnyal jóba vagyok/voltam,de megkattant és ő is elkezdte ezt csinálni.(új tanuló)Meg hogy hisztizek azért,mert megsértődök arra, hogy egyfolytában fikázik meg elhord mindennek.Csak addig volt velem kedves míg beilleszkedett?

2014. szept. 18. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen osztálytársam/"barátnőm" általánosban. A kis roh*dék: amikor nem csúfoltak, jó voltam neki, amikor bántottak, azonnal otthagyott, és átállt hozzájuk kontrázni. Kis **** valószínűleg ez a csaj is, ne lepődj meg, ha időszakonként visszamegy majd hozzád, de ne legyenek illúzióid. Azóta nekem sincsenek. Fel kell ismerni az igazi potenciális barátokat, az ilyennel nem érdemes kezdeni.
2014. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A közösséget nagyrészt a birkaszellem vezérli, ezért nyilvánvalóan hozzácsapódik a többséghez, mert számára is az kell, hogy őt is elfogadják, így a valahova tartozás utáni vágy végett bánik így veled.

De légy kemény, nem szabad kimutatni a gyengeségedet, el kell viselni az efféle köcsögöket az életed minden terén, nem szabad magadra venni. Aki gyenge, az mindenütt elbukik, és légy nekik hálás, mert ez tesz téged erőssé. Egy lecke, amiből megtanulhatod, és levonhatod, hogy egy pár gimis hülye véleménye, mit számít? Ha gimnáziumba jársz, összpontosíts a céljaidra, velük meg ne törődj, őket is addig érdekled, amíg látják, hogy érzelmileg hatnak rád.

Röhögd ki te is őket. Nem érnek nálad semmivel többet. Légy király, erről szól minden.

2014. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!