Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok! (13-17év) Hogyan...

Fiatalok! (13-17év) Hogyan képzelitek el magatokat 25-30 éves korotokban?

Figyelt kérdés

Pl egy vállalkozó pasi oldalán aki elhalmoz minden széppel? Vagy egy gyerekkel esetleg kettővel és egy pasival aki ugyanannyit keres mint ti? Vagy elválltan? Esetleg szingliként aki körbeutazza a világot? Mit képzeltek el munkátoknak? :)

Kort és nemet is kérek:)



2016. máj. 15. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
milliomosként egy tenger szép tengerpartján.
2016. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A moszkván összekoldulom a pakk hernyóra valót, aztán fel a budai hegyekbe belőni.


Ferenc, 15F

2016. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 eznemlényeges ***** válasza:
19%
remélem zombiapokalipszis lesz már akkor, vagy 3. világháború, természeti katasztrófa vagy valami ilyesmi , és valószínűleg megöltem magam.
2016. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Sikeresnek, elegendő pénzzel, egy intelligens nővel, talán 1-2 gyerekkel külföldön, magas pozíciójú munkával.

Nem utazgatnék sehova, csak a pénzért.

2016. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is kérek :D és köszi az eddigi válaszokat. A zombiapokaliszis jött be eddig a legjobban. De akkor miért ölnéd meg magad? Legalább gyilkolhatnál néhány zombit előtte:P
2016. máj. 15. 14:30
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Valami afrikai vagy Dél-amerikai országban. Szívesen körbeutaznám a világot, de nem egyedül és a körbeutazás alatt nem az elkényeztett turistaéletre gondolok Párizsba, New Yorkba stb...

Ötletem sincs, hogyan lesz párom, talán pont Európán kívül találkoznék olyannal akivel jól kijönnék. Lehet sehol. Célom a fejlődés, modernizálás lenne. Elérni, hogy minél hatékonyabban minél kevesebbet minél jobb körülmények között dolgozzanak az emberek. De nem tudom merre menjek tovább, hogy ezt csinálhassam.

Azt szeretném, hogy fejlődhessek a munkámban, legyen egy ranglétra amin felkapaszkodhatok és ne életem végéig ugyanazt csináljam csak legfeljebb máshol.

17/F

2016. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szeretném körbeutazni a világot, és ezt elkezdeni, amint csak lehet. Jó lenne a környezetvédelem területén dolgozni, de nagyon szeretem a művészetet is, valamint a idegen nyelveket és kultúrákat is, szóval még kicsit hadilábon állok magammal, hogy akkor most minek tanuljak tovább. Szinte biztos, hogy külföldön leszek, valamilyen szép helyen távol attól a helytől, ahol most vagyok. Azért nem ártana jól keresni, sőt tényleg nagyon örülnék, ha jól keresnék, de nem a gazdagság a legfontosabb, mert semmiképpen nem akarom agyonhajszolni magam. Mindenképpen olyat szeretnék csinálni, amit valóban szeretek és jó érzéssel tölt el (bármi legyen is az).

Egyik nap énekes akarok lenni, a másik nap lelkes környezetvédő. Egyenlőre így vagyok ezzel. :)


A magánéletemben pedig fogalmam sincs mi lesz, a lényeg, hogy jól érezzem magam.

2016. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Upsz, ez lemaradt: 17/L
2016. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mindenki külföldön lesz egy szép helyen :)
2016. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nyomorult hulla ként :(

13/f

2016. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!