Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok! (13-17év) Hogyan...

Fiatalok! (13-17év) Hogyan képzelitek el magatokat 25-30 éves korotokban?

Figyelt kérdés

Pl egy vállalkozó pasi oldalán aki elhalmoz minden széppel? Vagy egy gyerekkel esetleg kettővel és egy pasival aki ugyanannyit keres mint ti? Vagy elválltan? Esetleg szingliként aki körbeutazza a világot? Mit képzeltek el munkátoknak? :)

Kort és nemet is kérek:)



2016. máj. 15. 10:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha hulla vagy akkor nem lehetsz nyomorult. Akkor már csak átlagos, bomlott tetem leszel, mint minden más hulla:)
2016. máj. 19. 17:01
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a nedves álmom egy stabil kapcsolat, egy normális munka és egy saját lakás, nem tudom, ti hogy vagytok ezzel a milliomos dologgal, de fel kéne ébredni.

Egyébként fordítónak szeretnék menni, abból meg annyira megszednem magam, hogy néha utazgathassak. Ennyi. 16/L

2016. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gyermekvédelem/gyámügy területen dolgozva, szingliként. 14/L
2016. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Körülbelül 25 éves koromban fogom befejezni az orvosi egyetemet, utána onkológus szakorvosnak szeretnék szakosodni. :)

15/L

2018. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!