Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Hát az elmúlt időben nagyon megváltoztam negatív irányba...És tudni szeretném hogy mi ennek a tünetnek a neve...Szóval könnyen dühbe jövök már attól is hogy egy játékban laggolok nagyon felba*zom magam ezen és csapkodok mindent...Nem szeretek az osztálytársaim közelében lenni ''Utálom őket''...Tehát mindig felba*sza valaki az agyamat és már legszivesebben be vernék az illetőnek egyet és elküldeném a halál fa*zára...Van amikor én magam idegesítem fel magam azzal hogy gondolkozok hogy mi lett volna ha ezt és ezt tettem volna akkor...Szóval nem tom...1 barátom van mindenki mást ellenségnek tekintek,minden nap csak egy cél van hogy minél hamarabb hazamehessek és nyugottan halgathassam a kedvenc zenéimet...Mi bajom van? 16/F
2016. máj. 16. 22:25
 1/6 eznemlényeges ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, csak nálam ez kb. fél éve megy, csak egy kicsit durvábban.
2016. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
durvább mint mikor egy rendőr tartotta az órát...Én pedig csöngés után gyorsan be törtem az ajtón úgyhogy majdnem le basztam egy fényképet valakiről, és mikor ki küldenek be basztam az ajtót majd illedelmesen <---- irónia kopogtam az ajtón?
2016. máj. 16. 22:35
 3/6 eznemlényeges ***** válasza:
tudod én elképzelem hogy hogy tudnám megölni azt az embert aki idegesít, de igazából kb. mindenkiről. engem igazából nem nagyon érdekel ennek a tünetnek a neve, mert én jól érzem így magam, szóval ennyi
2016. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mindig legyel a baratod mellett aki nem idegesit fel. A tobbit hagyd es ne torodj veluk.
2016. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a hormonális változások okozzák ezeket. Főleg az agresszivitásra, ellenségeskedésre gondolok. Nyugodj meg, át fogod vészelni ezt az időszakot, nem marad ez így. Idővel lecsillapodsz, amikor nem tombol már annyira a tesztoszteron.
2016. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez annak a tünete, hogy most éled a lázadó korszakod. A te korodban velem is voltak hasonló dolgok de elmúltak. Ebben a korban mindkinek megváltozik a viselkedése, nem feltétlen jelent komolyabb gondot ha ilyen jellegű dolgok jönnek, csak vigyázni kell, hogy túl nagy hülyeséget ne csinálj ezek miatt.
2016. máj. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!