Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudsz félrete...

Mennyi idő alatt tudsz félretenni fél millió Ft. -ot?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed ilyen összegről?
2016. máj. 17. 13:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kb 1 év.

Mi a véleményem? Elég csekélyke összeg, van, aki ennek a 4-5-szörösét is hazaviszi egy hónapban. Amúgy meg elkeserít, hogy ezt a kis összeget, ami kb tényleg nem sok dologra elég, majdnem 1 évbe telne, mire félre tudnám tenni. :S

2016. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hónap alatt.

A véleményem pedig az, hogy megkeresni sok pénz, de könnyű eltapsolni.

2016. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
mai világban ez sajnos aprópénz, amúgy sajnos 1 év kellene, hogy ennyit félre tudjak tenni. Ha nem kellene költenem megélhetésre, akkor is kellene minimum 6 hónap. (nincs 100e-es fizum se :( )
2016. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem kb. fél év - 1 év alatt jönne össze, attól függ, vannak-e rendkívüli kiadásaim közben, vagy nincsenek.


A rezsiből van, ami fix, van, amivel tudok spórolni, pl. a gázdíj, a fűtés, a közös költség nekem fix, a vízdíj, az áram fogyasztástól függ, LED izzókkal tudok spórolni, de pl. ha otthonról dolgozok, akkor megugrik az áram, meleg vizet mosogatáshoz a gáztűzhelyen is melegíthetek, így olcsóbb, mint a csapból a meleg vizet engedni.

Vásárlásnál ugyanúgy van, amivel spórolhatok, meg van, amivel nem. Kenyeret lefagyasztom, így nem penészedik meg, nem szárad meg akkor sem, ha nekem egy kenyér mondjuk sok lenne egyszerre, kiveszek annyit a fagyasztóból, ami egyszerre elfogy. A fogaim nekem is kritikus pont, gyerekkoromban tönkretették, így nekem sem jó akármelyik készítmény és eszköz, spórolnék én rajta, de sajnos csak a drágább olyan, ami mellett nincsenek fájdalmaim, a fogorvosok meg csak a vállukat rángatják, ahol meg talán tudnának segíteni, az egy kisebb vagyon lenne.


Ha sikerül, a tömbünk pályáz felújítási programra, annak van egy költsége a lakók felé is kezdetben, hosszú távon viszont ha összejön a program, megéri belevágni (a szüleim tömbjén nagyon megtérült).

2016. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 2 hónap, ha csak hagyom felgyűlni a pénzt, akkor 5-6. Sajnos nem félmillió kéne hanem kb 8.
2016. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
megint én vagyok a 0%os.... elismerésem
2016. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hosszú és tök semmitmondó a hsz-od. Egy ilyen két szóval megválaszolható kérdésre írál egy litániát az elektromos fogkefétől az autóátírásig. Minek fosod a szót? Ráadásul hülyeség is. A szájvíz egy ezres, majdnem egy évig elég, azon mégis mi fog múlni?
2016. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem semmitmondó, inkább a tiéd az hülyegyerek. Mellesleg ki vagy te hogy engem elnyomj??? Azt hiszed te sza.rod a spanyol viaszt?
2016. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Elárulom neked kedves kötözködő beszólogató barátom hogy a szájvíz csak egy felesleges árucikk. És egyáltalán nem tart ki egy flakon egy évig.

Más is írt anekdotákat, őket miért nem piszkálod? Miért kell a normális embert felidegelni? Egyáltalán ki vagy te ember? Kinek képzeled magad? Miben vagy te jobb a másiknál? Abban hogy egy évig rohasztod a fogad napi egy cent szájvízzel? Értelmetlen.

2016. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
"Elárulom neked kedves kötözködő beszólogató barátom hogy a szájvíz csak egy felesleges árucikk." - Ha úgy jártál volna gyerekkorodban a fogorvosokkal, mint én, nem tartanád fölöslegesnek. Neked haszontalan, ezt elfogadom, de van, akinek nagyon is lényeges a használata. Szóval nem kell általánosítanod. Biztos van olyan dolog, ami meg neked elengedhetetlen, számomra viszont haszontalan.
2016. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!