Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az északibb típusú embereken...

Az északibb típusú embereken jobban látszik az öregedés?

Figyelt kérdés
Szoktam nézegetni 30-40-50 év körüli sztárok képeit, és azt vettem észre, hogy a délibb emberek nem öregednek olyan drasztikusan ha odafigyelnek magukra mint a világos bőrű északibb típusú emberek. Lehet ebben valami?
2016. máj. 19. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, a hideg jobban kikezdi a bőrt, meg más a folyadékvisszatartás, ettől függetlenül északon tovább élnek az emberek.
2016. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én napfényre gondoltam, a nap ráncosít, de a sötétebb bőrű emberek bőre alkalmazkodott az erős napfényhez.
2016. máj. 19. 22:45
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


(Rihanna idősebb)

2016. máj. 19. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:

De ne feketéken nézd, black don't crack, ezt mindenki tudja. Meg ne huszonéveseken.

Mert akkor meg ott van a már 30 éves Emily Kinney.


Én is észrevettem egyébként, hogy nem is kell déli típusnak lenni, elég, ha sötét a szemed meg a hajad. Mivel ahogy öregedsz, a szemed veszít a színéből, ezért van a sok öregnek olyan seszínű szeme, akinek világos, öregebbnek tűnik. Persze az arcberendezés is számít, de több a sötét szemű, hajú, aki jobban néz ki mondjuk 50 év felett.

2016. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem tudom az én családom olyan igazi jugend. A mamám sok helyen 15 évet letagadhat, és engem is rendszerint 7-10 évvel fiatalabbnak saccolnak. (bár én 14 éves koromtól beálltam a 20 éves kinézetemre)

Pedig nem ügyelek nagyon az arcomra. Nincs arckrémezés (csak télen), sem egyéb öregedés gátló. Mégse nézi ki senki belőlünk a korunkat.

Szóval én nem ezt tapasztaltam.

Ellenben hirtelen öregszünk meg! 60 év felett kezd egy hirtelen öregedés beállni.

2016. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát, mondjuk egy fehér bőrű skandináv rondábban és öregebben fog kinézni 50 évesen, mint egy ugyanennyi idős fekete, ez tény. A feketéknek van is erre mondásuk, hogy "black don't crack". Komolyan, némelyik fekete nőről meg nem lehet mondani, hogy 25 vagy 60 éves, mert eszméletlenül jól néznek ki.
2016. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!