Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az Illes...

Mi a velemenyetek az Illes bacsi cukraszdajat ovezo hirekrol?

Figyelt kérdés
Egyetertetek a bezarassal, vagy sem?

#cukrászda #Illes bacsi
2016. máj. 20. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mikor először olvastam a hírt, akkor sajnáltam a bácsikát, aztán láttam hogy milyen áldatlan állapotok uralkodnak a műhelyében és maximálisan egyet tudtam érteni a döntéssel. Meg láttam egy interjút, amiben olyan arroganciával nyilatkozik, ami nagyon visszataszító. Azt hiszi hogy azért mert öreg, és régen ez meg az volt, akkor ő valami atyaúristen, és rá törvények nem is vonatkoznak. Sok ilyen öntelt vén f*asz van sajna. Akik meg védik szimplán érzelmi alapon, ha kiderülne hogy máshol csak fele ilyen szar körülmények között készítenek élelmiszereket, azok lennének az elsők, akik vért és epét hányva lincshangulatban követelnék a bezáratást. Vicc az egész.
2016. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
undorító volt az egész, azt csodálom, eddig hogy maradhatott nyitva
2016. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát én ugy vagyok ezzel,hogy olvastam ezt is azt is rola,hideget,meleget. És az igazat megvallva ez az egész ügy engem ugymond "nyomaszt" vagy nemtom hogy mondjam,de érted? szoval olyan fura erzes... mert az nemjo h olyan koszos volt minden(legalabb is annak tunt) es amikor az olyan hozzaszolasokat olvastam,akkor reszben azokkal is egyetertettem,de olyan rossz volt azt olvasni h rosszat mondanak Illés bácsira... mert nekem kedvesnek tűnt... de igazabol szerintem az elelmiszeres embereknek is igazuk van,mert nem adhat el olyant ami koszos,vagy ilyenek. De mindenestre nekem kedvesnek tunt Illés bácsi,es jobb lett volna ha nem zaratjak be. Szerintem az lenne a legjob ha tudna uj gepeket vasarolni,és tiszta eszkozokkel keszithetne sutit,meg fagyit. Remélem hogy jo lesz ez az egész.
2016. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3. De aranyos vagy :-)

Ha tenyleg az o konyhajat lehetett latni, es szerinte az ugy rendben van, ergo nem valtoztat rajta, csak felhaborodik,h "szoltak erte", akkor sajnos muszaj bezarni. Sajnalni sajnalom a bacsit, de belegondoltam, milyen volna oda beterni es besutizni a ferjemmel meg a 3 eves gyerekemmel azt feltetelezve, h amit itt veszek neki, azt nyugodtan megeheti...

2016. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Az önkormányzat segítené, de nem akarja, hogy segítsenek neki.


Az egyik TV-nek adott riportjában azzal mentegetőzött, hogy hozzá még a Kádár is bejárt. :)

2016. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Sajnálom a bácsit, érthető, hogy két agyvérzés után már nem tud úgy rendet tenni, mint x éve. Régen nem tudom, milyen állapotok lehettek nála, ezt talán a polgármester tudná, ő járt nála.

Nekem is van egy cukorbeteg ismerősöm, neki ilyen kis büféje van, és nála is elég problémás a helyzet, ez az egyetlen megélhetési forrása, de már ott tart, hogy alig bírja felvenni a cipőjét.

Akiben annyi tolerancia van, hogy csak lekezelően, undorral tud beszélni egy ilyen emberről, én azt konkrétan egy szaralaknak tartom, és semmibe nem venném, ha találkoznék vele.

A feljelentő meg inkább segített volna rendet rakni a bácsinak, mint sunnyogva bejelenteni őt. De kb olyan érzelemvilágú emberke lehetett, mint az 1-es válaszolóka...

2016. máj. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
En is sajnalTAM, mig nem lattam rola riportot, ahol inkabb okoskodo venembernek tunt, aki csak kivenni szeret a boltbol, beforgatni nem....
2016. máj. 21. 09:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De 6-os, azért, mert valaki öreg, nem kap felmentést a szabályok alól. Szerintem tök megalázó, hogy egyesek nem veszik őt komolyan, csak cuki bácsinak látják. Akkor vennék komolyan, ha el tudnának vonatkoztatni ettől, elképzelik, hogy mi lenne, ha egy 30-as férfi tenné ugyanezt, és azt mondanák, amit nála is.
2016. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyon szépen megfogalmazta. A videóban elhangzik egy bizonyos mondat: "egész nap takarítottam" Uhh,)

Mit össze nem kutyulhatott ott.... 😱

2016. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel teljesen egyetértek. Gödöllői is vagyok, el kell mondanom, hogy ami a Gödöllő csoportban zajlik miatta, már vérlázító. Nyugodtan olvassatok bele. Jah, és az a hely már alig ment, nem nagyon jártak oda emberek érthető okokból. Afagyija sem csodás, porból készült vacak. A krémesétől meg sokan f.stak ám rendesen.
2016. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!