Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha gyűlölöm a...

Mit csináljak, ha gyűlölöm a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Ők bármikor bárkit megkaphatnak, a férfiak körbeugrálják őket, a csillagokat is lehozzák nekik, a lányok meg úgy játszanak velük, mint macska az egérrel.

Ezzel szemben itt vagyok én, jobb napjaimon is csak az átlagos szintet ütöm meg, csak arra vágyom, hogy valaki őszintén szeressen, de nem kellek senkinek.

Tudom, hogy nem ők tehetnek róla, hogy ők szépek, én meg nem, de egyszerűen undorító az, amit a férfiakkal művelnek, ahogy hülyét tesznek belőlük.



2016. máj. 22. 12:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
Az alak pedig sokkal többet számít. Olyan rongyarcú, ocsmány lányoknak is van barátjuk, hogy csak nézel, hogy mi a faasz.
2016. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hiába adok magamra, csak a szart kapom mindenhonnan, még a családom szerint is ronda vagyok.
2016. máj. 22. 13:10
 13/25 anonim válasza:
14%
"Nincs csúnya nő -csak lusta" Coco Chanel
2016. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Úgy utálom, mikor ilyennel áltatnak ronda lányokat, hogy nincs ronda lány stb. Annyire felb#sz.
2016. máj. 22. 13:16
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem érdemes gyűlölködni, attól csak neked lesz rosszabb. Ráadásul érződik a kisugárzásodon is. Amitől pedig automatikusan taszítani fogsz mindenkit, függetlenül attól, hogy hogyan nézel ki. Ha tragédiának kezeled, hogy egyedülálló vagy, akkor görcsölni fogsz rajta. Ami csak fokozza a bajt és egyre frusztráltabb leszel tőle. Szóval csak nyugi és keres olyan dolgokat az életedben, amik lefoglalnak és boldoggá tesznek. Ne mindig a negatív oldalt vedd észre.
2016. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ha csak a macsó/helyes pasikat veszed észre, tényleg egyedül fogsz maradni!!
2016. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor csak 1 lehetőséged van, ha ápolt vagy gondolom az, ribisen öltözködsz, merészen, tuti lesznek jelentkezők.
2016. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
31%

Egyébként milyen érdekes, hogy rákérdezte az alakjára (2. válaszoló vagyok) mindenki lepontozott érte aztán miután kiderült, hogy jó alakja van egyből 10+ válasz érkezett, ki tudja mennyi privi ajánlatot kapott a kérdező. Lehet lesz még 20 válasz is.

Csak hogy a lepontozott válaszom mennyire számít...

2016. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szép, nem mindenki okos, vicces, vagy érdekes. Ha úgy érzed, hogy nem vagy szép, attól még lehetsz igényes és pozitív kisugárzású. Lehetsz érdekesebb is, mint egy szép lány.

Másrészt meg, ha olvasol egy jó könyvet, elmégy utazni, akkor az élményeid éppen annyira jók lesznek, mint egy szép lányé, az ilyesmiknél nem a külső a fontos.

2016. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Engem meg szépnek tartanak ugyan,de a lábaim dagadásra hajlamosak,és a visszerek is kezdenek rajta megjelenni. Nekem ez jutott. Nem hiszem el,hogy jó testtel, jó sminkkel ne lennél vonzó.
2016. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!