Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorítóan dagadt vagyok és a...

Undorítóan dagadt vagyok és a páromat az zavarja, hogy én ezt utálom. Szerinte szép vagyok, de én gyűlölöm a testemet. A hullazsák állna csak jól rajta, mert olyan ronda kövér. Hogyan ne bántsam meg a páromat?

Figyelt kérdés
A páromat zavarja, hogy én nem érzem jól magam, mert kövér vagyok. Neki nem tetszik, hogy salátát meg húst eszem emiatt, mert hát ugyebár le akarok fogyni. Naponta 1 órát futok-kocogok, hogy végre szép lehessek, mert most ocsmány egy tunya tele.sz.rt zokni testben vagyok. A páromnak meg tetszik a "zsírpárnácska" meg a nagy s..ggem, de én ezt egyáltalán nem tartom egészségesnek, mert cukorbeteg és IR-es se akarok lenni később. No meg még a lépcsőn is nehéz felmenni a régi önmagamhoz képest, amikor még jól néztem ki. Mimimum vagy 20 kg-ot kéne fogynom, (de úton vagyok) de ez őt zavarja. Hogyan oldjam meg ezt?

2013. ápr. 3. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Talán úgy, hogy ne rinyálj a párodnak a súlyod miatt. Csak csendben fogyózz, és ne ócsárold magad. Ne mutasd, és ne hangoztasd, hogy te nem szereted a tested. Így a párod is boldog lesz, ahogyan eddig is, és te is az leszel, mivel majd lassan látszani fog az eredmény, ha diétázol picit és rendszeresen mozogsz.
2013. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az jobban zavarja, hogy esetleg önértékelési problémáid vannak, és önbizalomhiánytól szenvedsz. Nem értem hogyan is szerethet egy olyan embert, aki még önmagát sem képes elfogadni, szeretni????
2013. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Csak nem akar megbántani. Ne aggódj ő is utálja hogy dagadt vagy.
2013. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
"Csak nem akar megbántani. Ne aggódj ő is utálja hogy dagadt vagy." Én inkább egy ilyen embert utálnék,mint te,aki nem tudja felfogni,hogy nem minden a külső...
2013. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

3) :D


Hagyd abba a rinyálást és kész. Valószínűleg már falra mászik attól, hogy folyamatosan téged kell dicsérgetnie. Diétázz és sportolj csendben.

2013. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A durva az az, hogy neki sose mondom ezt, csak max néha ide kiírom meg barátnőmnek mondom ezt. Ő csak azt látja, hogy visszautasítom a sütit meg a csokit. S ez zavarja, hogy nem eszek tésztát. Unja látni, hogy minden nap saláta meg ilyenek mennek befelé, holott neki külön főzők, meg ő olyat kap, amit szeret. Viszont azt gondolja, hogy én sanyargok, holott nem, csak gyűlölöm a lisztet, mert tönkretett engem.
2013. ápr. 3. 15:05
 7/13 anonim válasza:
88%
Amikor egy ember el van keseredve és segítséget kér nem bántani kellene mint azt egyes hozzászólók teszik! Igen, biztos zavarja ez a súlyfelesleg és nem érzi jól magát a bőrében. Kedves kérdező, bízz magadban, jön a jó idő többet tudsz majd mozogni és több zöldséget, gyümölcsöt tudsz enni ami elősegíti a fogyást. De akár elmehetsz egy akkupunktúrás fogyókúrára ami rövid időn belül látványos eredményt hozz, utána csak arra kell nagyon oda figyelned, hogy vissza ne szed a kilókat.
2013. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Az ő testtömeg indexe milyen?

2-es válasza nem valószínű, mert akkor nem szekálna a saláta miatt.

Ha ő sem egy adonisz, akkor talán attól fél, ha te csinosabb leszel, már nem lesz neked elég jó. Biztosítsd róla, hogy nem így van.


Mindenképpen azt kell megértetni vele, hogy magad miatt csinálod, mert így boldogtalan vagy, és ezen az sem segít, ha dicséri a hurkáidat.

És tényleg ne szidd előtte magadat, mert ezzel arra ösztönzöd, hogy dicsérjen. Ha azt látja, hogy elégedett vagy magaddal, akkor befogja a száját. Inkább azt az oldalát hangsúlyoznám a dolognak, hogy az egészséged miatt csinálod nem pedig a kinézeted miatt. Lehet hamarabb megérti.


Ha "úton vagy" akkor kezd el (fel)értékelni magad, mert Te legalább teszel az elhízás ellen, és ez is nagy szó.


32/N


ui: kb. 7-8 kg-ot küldhetnél nekem is :)

2013. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Azt megtudhatjuk kedves kérdező, hogy mit nevezel undorítóan dagadtnak?

Mert azt is el tudom képzelni, hogy tök normális alakod van, csak te vagy bekattanva, hogy enm úgy nézel ki, mint az anorexiás fürdőruha-modellek.

2013. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező:

Akkor elég azt megértetned vele, hogy egészségesebben szeretnél élni, mert félsz az elhízás okozta betegségektől.

Én csak annyit fűznék a fogyókúrához, hogy ne dőlj be a médiában látott hallott dolgoknak. Olvasgasd a "vitaminos" és a "paleós" Gáborok könyveit, ill. vannak fent a "legnépszerűbb videomegosztón" előadásaik(előbbinek több). Szerintem a két legokosabb ember. És így nem reklámoztam senki termékeit (mert nem is azokat akartam) de remélem azért érthető voltam. :)


9-es: ha végigolvasod a kérdést, ott van, hogy kb. 20 kg-ot kellene leadnia. Nem hiszem, hogy a "régi önmagához képest" alatt a 8-12 éves kori 30-40 kg-os súlyát értette.

2013. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!