Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha gyűlölöm a...

Mit csináljak, ha gyűlölöm a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Ők bármikor bárkit megkaphatnak, a férfiak körbeugrálják őket, a csillagokat is lehozzák nekik, a lányok meg úgy játszanak velük, mint macska az egérrel.

Ezzel szemben itt vagyok én, jobb napjaimon is csak az átlagos szintet ütöm meg, csak arra vágyom, hogy valaki őszintén szeressen, de nem kellek senkinek.

Tudom, hogy nem ők tehetnek róla, hogy ők szépek, én meg nem, de egyszerűen undorító az, amit a férfiakkal művelnek, ahogy hülyét tesznek belőlük.



2016. máj. 22. 12:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%

Még annyit; ismerek egy lányt,akit régen nagyon csúnyának tartottam,most meg már szinte nem is látom annak. Egy másik lány meg egy tipikus összevesznek érte a férfiak típus,meg mindenki gyönyörűnek tartja,én is annak tartottam. Ránagyítottam a Facebook -os profilképére,Hááát ... Apró,csúnya,sárga fogai vannak,szőke pihék az arcán,meg a fejformája sem a legeslegszebb.

A saját előnyeidet nézd,magadból hozd ki a maximumot,ne mással foglalkozz,azzal semmire se mész.

2016. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaphatnak meg bármikor bárkit. Akiknek párjuk van, s tegyük fel igaz szerelmet éreznek iránta azt azért nem.

Akinek nincs párjuk de nem felszínesek azokat azért nem.

A szépség relatív.

Én ha odajönne hozzám egy nagyon szép lány (mint mondtam ez relatív, mindenkinek más jön be, nekem spec az ázsiai nők sokkal jobban bejönnek pl.) de tegyük fel odajönne, hogy legyek a pasija vagy valami, lehet azonnal elutasítanám s utána jóval kevesebb esélye lenne nálam. Csak példának felhoztam, én például utálom a közvetlenséget s nálam lassabban alakul ki egy párkapcsolat mint sok embernél, szóval nem vagyok felszínes akinél ezalapján már nyerő ügye van valakinek.

Akiket leírtál nincs becsületük, szinte semmi. Ilyen könnyen adják magukat egy lánynak, nevetséges. Csodálkoznak, hogy a lánynak nem kellenek.

S most gondold végig, tényleg ilyen férfiakra vágysz? Akik kihasználható, eldobható papucsok? Vagy akik valóban szeretnek? Csak a rossz oldalát nézed a világban, vannak sokkal jobb emberek körülötted is akiket nagy eséllyel még nem vettél észre. Nem vagy kevesebb senkinél s hülyeség miatt ne utálj senkit. A felfogásod rossz.

2016. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A szépség nem minden...
2016. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%
Függetlenítsd a hangulatodat másoktól. Ezt meditációval, jóhával és más egyéb ehhez hasonló dolgokkal is el tudod érni. Amúgy nem csodálkozom, a legtöbb ember egy irritáló b.arom. :D Ha pozitív vagy, földbe akarnak döngölni, mert milyen alapon van neked jbb kedved, mint nekik. Ha meg már letapostak, akkor fel akarnak pofozni, hogy kelj már fel. Semmi sem jó nekik. Tiszt. a kiv.
2016. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
63%
Jah, nekem is már fáj nézni a szép lányokat.. és van benne igazság hogy mit müvelnek a férfiakkal, durva hogy mindenki behódol a lányoknak, csak azért hogy kaphassanak egy kis figyelmet
2016. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!