Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van az életből, meg...

Elegem van az életből, meg akarok szűnni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazságtalan velem minden. Hogy is magyarázzam el? Ott van a munka,suli,magánélet bármi amibe mindenem beleteszem,hogy jobb lehessek. Senki észre se veszi,sőt még másokat értékelnek túl aki semmit se csinál. FOLYTON MINDIG MINDENHOL ez van nagyon nagyon unom már. Minek keljek fel reggelente,ha felesleges minden erőfeszítésem? Senki se bízik meg bennem, talán tudom az okát ha megbántanak többen akkor kicsit flegma vagyok de amúgy tényleg szivem-lelkem kiteszem a dolgaimért. Mit tegyek? Már annyi feszültség gyűlt bennem össze,hogy legszívesebben embert ölnék..
2016. máj. 26. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzáállásodon változtatsz, örökké boldgod leszel.
2016. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

"boldgod" Ne kérdezd hogy sikerült.

Ha segítség kell, írj.

2016. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ne tegyél bele mindent, lazíts. Előfordul, hogy pont akkor jönnek össze a dolgok, amikor elengeded magad,kevésbé hajtasz.

Küldj magánt, ha négyszemközt van kedved erről részletesebben beszélni. Engem érdekel a történet.

2016. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lesza@romkapszula segít.


amúgy meg éld úgy, az életed, hogy a legrosszabbra számítasz, így nagy meglepetés nem fog érni, ha csalódsz, magadba sem fogsz roskadni, mert már előre felkészültél a csalódásra.


Ha meg valami véletlen folytán pozitív eredmény ér, az nagy löketet fog adni.

2016. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!