Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angliában egy kis városban,...

Angliában egy kis városban, lenne esélyem egy új életet kezdeni? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha betöltöm a 18-at, elmegyek innen végleg.(vidéki kisfalu) Nincs végzettségem de elmegyek majd vhova dolgozni hogy tudjak pénz alapot gyűjteni az új élethez. Elég lenne egy kis albérlet is, Holmes chapelre gontolam, csak azt nem tudom hogy ott tudnek e munkat talalni. Mit gondoltok?
2016. máj. 26. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Végzettség, nyelvtudás, szakmai gyakorlat nélkül ne nagyon reménykedj semmiben. Tele van Nyugat-Európa ilyen-olyan migránsokkal, akik előnyt élveznek a polkorrektség miatt a fehér, de ugyanúgy tudatlan emberekkel szemben. Valamit, de lehetőleg mindhárom dolgot villantanod kell a fentiek közül, ha normális (vagy hát bármilyen) munkát akarsz.
2016. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A One Direction miatt?:-) Ha tényleg sok kocsma van, valami pultos melót biztos találsz, hogy mennyire élnél meg belőle, az más kérdés.
2016. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Tudàs nélkül nincs esélyed.
2016. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem úgy kellene célhelyet választanod magadnak, hogy ráböksz egy helyre a térképen...
2016. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
91%
Kezdésnek Londont javasolnám tudom drága meg ilyenek, de itt úgy is tudsz melót találni hogy ha csak egy kicsit beszéled a nyelvet, egy kis idő után meg ha már átlátod a dolgokat jobb a nyelvtudásod, názelödhetsz a külvüros fele. Van egy ismerősöm, barátnöjével ők is igy csinálták.
2016. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kezdesnek még az alapot gyujtom barmi jo lenne bármelyik országba!! Nem gazdag akarok lrnmi csak boldog.
2016. máj. 26. 12:34
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
ettől nem leszel boldog...
2016. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne te mond mar meg nekem hogy mitől leszek boldog 😂😂
2016. máj. 26. 16:14
 9/12 anonim válasza:
Inább csak boldogabb :-D. Nekem pl. nagyon jó érzés hogy elmondhatom most már a világ minden tájárol van ismerősöm :-D
2016. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ne te mond mar meg nekem hogy mitől leszek boldog"


Ilyen arrogáns magatartással te bárhova mehetsz, ott is csak egy falusi kis surmó maradsz.

2016. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!