Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha 18 évesen anyám...

Gáz, ha 18 évesen anyám takarítja a szobámat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én bosszantónak éreztem, amikor ennyi idős voltam és nekiállt pakolgatni, csak mert ő másképp képzelte el, ahogy én.

Akkor gáz, ha neked ez kényelmes, hogy ő pakolgat, és te a kisujjadat sem mozdítod, és nem vagy mozgásképtelen, hogy erre a segítségre rászorulj.

2016. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem gáz.
2016. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Gáz, vagy nem gáz, nekem is szokta ő takarítani. Az egyetlen oka, hogy szerinte én nem takarítok rendesen és minden porszívózásom/portörlésem után ő is végigmegy mégegyszer a dolgokon. Így kedvem sincs nekiállni...
2016. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél életképtelen 😩
2016. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Az én anyukám dettó, kedves 3-as! Ha megcsinálom (de ez a többi házimunkára is igaz) az tuti nem jó és ő megcsinálja még egyszer, ha meg nem csinálom meg, akkor meg az a baj, hogy miért nem segítek? Nehéz ügy...


Amúgy meg szerintem nem gáz!

2016. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
18 évesen már illene az egész házat felesben csinálnotok, nem még a szobádat is vele kinanéztatni.
2016. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló okokból lett kulcs a szobámhoz, mikor még a szüleimnél éltem. Anyámnak nem tetszett, ahogy én csináltam, engem meg zavart, hogy semmit nem találtam meg, miután ő "kitakarított". Volt belőle vita, hogy miért zártam a szobámat, de nem érdekel. Nem akartam, hogy ő csinálja, az az én területem volt.
2016. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Lepontozók! Ha 18 éven keresztül úgy lettem nevelve, hogy akármihez nyúlok, szar, ne takarítsak, mert rosszul csinálom, ne mosogassak mert nem tetszik a módszerem, feltenném a költői kérdést, hogy ez az én hibám-e... A barátoméknál nagyon szívesen segítek mindenben, és érdekes, az ő anyukájának megfelel a víz hőfoka, amit mosogatás közben állítok be (igen, ebbe is beleköt anyám)

Mindig azt hallgattam, hoy ez rossz, az rossz, de jó módszert sose mutattak.

Ezekután hagyom, hogy anyám kiélje magát ezen a téren, ami egyébként őt sem zavarja.

Nem vagyok életképtelen, szakácsnak tanultam (természetesen főzni se főzhetek itthon, mert nem tudok...), már dolgozok. Az egyetlen "bűnöm", hogy az előzmények után nem takarítok itthon.

Ajánlom, hogy ti ne így neveljétek a gyereketeket ;)

2016. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy nőttem fel, hogy semmi nem jó, amit csinálok, DE nekem volt igényem arra, hogy a saját területemet én rendezzem úgy, ahogy nekem jó és ahhoz más ne nyúljon. Ezért lett kulcsom a szobámhoz. Igen, rengeteg vitát el kellett tűrnöm, amíg elég pénzem lett, hogy elköltözzek, de akkor sem tűrtem el, hogy az én területembe más belekontárkodjon és "rendben tartsa". Ennyi önállóság már azért elvárható attól, aki elvárja, hogy felnőttnek tekintsék, ha már nagykorú.
2016. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is megtehetnéd mert egyébként nem ilyen mániákus anyád mint egyes előző válaszolóké akkor 12 éves kortól már eléggé...
2016. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!