Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy rendezem a szobámat hogy...

Úgy rendezem a szobámat hogy ha egyszer lesz barátnőm akkor kényelmesen elférjünk, de rá kellett jönnöm hogy valószínűleg nem lesz barátnőm. Széttört az álmom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és úgy alakítom a szobámat hogy ha egyszer lesz barátnőm akkor komfortos legyen.


Van egy nagy széthúzható ágyam, egy jó nagy (sor polcos) emlékszekrényem ami egy falat elfoglal, minden dolgot megjavítottam ami el volt törve, szép világítást csináltam és vettem egy kis hifit és üres szekrények neki.

Úgy várom már hogy egyszer barátnőm legyen...


De arra jöttem rá hogy nekem nem lesz barátnőm... :(


Végig gondoltam és minden nap itthon vagyok, soha sehová nem megyek , nincsenek barátaim és aszociális vagyok.

Pedig ezt nem vettem észre.


Visszagondolva azért van ez mert csúfoltak és kihagytak mindenből az általános és közép iskolában.


Nem megyek sehova mert régen akármikor társaságban voltam nem voltam szimpatikus a többi gyereknek (tudom miért, de ez már nincs) és biztonságban érzem így magam itthon.


De így meg széttört az álmom hogy nekem egyszer barátnőm lesz. :(


Az emlékszekrényemen sincsem semmisem... Üres, pedig olyan nagy lelkesedéssel tettem be.


Az utóbbi időben nagyon nagyon unatkozom és rosszkedvem van... Hogy tudom elfogadni ezt?


2015. dec. 22. 02:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz barátnőd, ne aggódj :) Nekem nagyon aranyos fiúnak tűnsz. És neten is lehet ismerkedni. Nem feltétlenül egy 54 éves faszi az, akivel az interneten ismerkedsz, simán találhatsz hozzád hasonló visszahúzódóbb lányokat akár.
2015. dec. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm is szokott néha egyedül buliba menni. Mindig összeismerkedett egy csomó emberrel.
2015. dec. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Szegény gyereket miért hitegetitek?
2015. dec. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 elwera ***** válasza:
42%
Én rengeteg buliba voltam, de az ottani kapcsolatok nem voltak tartósak. A páromat akivel 10 éve együtt vagyok neten ismertem meg, otthon ülve. Dumálgattunk, aztán kiderült, hogy csak 1 kilóméterre lakunk egymástól és akkor átmentem hozzá.
2015. dec. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hívjál el olyanokat, akiket szintén ki szoktak hagyni!

Ha ilyen szép fogadókész a szobád, oda is hívhatod őket zsúrozni. Mutasd meg nekik, hogyan csináltad meg a szobát!

2015. dec. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a suli után tanulsz, vagy dolgozol, de mindkét hely alkalmas lehet kapcsolatok kialakítására. Tiszta lappal kezdhetsz, magad mögött hagyhatod az eddigi dolgokat. Próbálj túllépni az eddigi kudarcokon, nyitni más emberek felé. Nagyszerű lehetőség lesz csajozni, barátokat szerezni, de ezért neked is tenni kell majd. :)
2015. dec. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez de aranyos.:) ne beszélj butaságokat,biztosan lesz barátnőd.

Elmesélem az én kis sztorimat.(Én sem hittem abban,hogy valaha is lesz barátom,mert sokat vagyok itthon,rengeteget olvasok,a bulizás és a piálás pedig egyáltalán nem vonz).

Májusban kijelentettem az egyik legjobb barátnőmnek,hogy üssekavics felregisztrálok egy nemzetközi barát+társkereső oldalra. Nagyon sokféle emberrel beszélgettem, töröktől elkezdve, osztrákon át, egészen amerikaiig. (Angolul csak kicsit beszélek,németül viszont tudok)

Aztán május 3.-an megismertem egy tőlem 20-25 km-re lakó fiút. Nagyon sokat beszélgettünk,randira is hívott, de nem mertem elmenni. Látott rólam képet, tetszettem neki, de lány vagyok millió kétséggel :D

Augusztusban aztán elmentem anyukámmal egy bevásárló központba arra a helyre, ahol a fiú lakik.(Megyeszékhely)

Maximum 30 percet tartózkodtunk ott, aztán tovább kellett mennünk, mert találkozónk volt.

Este amikor hazaértem egy üzenet várt...

A fiú írt, hogy látott engem, gyönyörű voltam,jó lenne találkozni. (Eközben a barátnőim azzal riogattak, hogy biztos egy pedofil :'DDDD)

Álmomban sem gondoltam volna, hogy egy bevásárló központban észre fog venni annyi ember között, és pont ugyanazon a napon,ugyanabban az órában lesz majd ott..

Augusztus 25.-én aztán találkoztunk. Nagyon rendes, aranyos fiú volt, bár kicsit még mindig aggódtam. (tudniillik az önbizalmam a béka popója alatt van) Jól telt a nap, de nem hittem, hogy lesz folytatás. Aztán még egy találkozónk volt augusztus 29.-én, azon pedig össze is jöttünk.

Jövőhéten leszünk együtt 4 hónapja. Másoknak nem nagy szám, nekem az életemet jelenti. :) nagyon örülök, hogy megismertem, és nem szeretném soha, hogy vége legyen.

Te se add fel, kérdező, a szerelem a legváratlanabb helyzetekben, helyekről bukkan fel. Ne keresd görcsösen, úgy nem jön,csak bízz magadban,és ismerkedj, légy nyitott. Az sem baj,ha interneten. Sok sikert, én szorítok neked.

18/L

2015. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 :)


Kérdező!

Hajrá, menni fog az;)

2015. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, kérlek tégy egy szívességet, és ne itt rontsd a levegőt azon kérdéseknél, ahol kivételesen nem kikészítenek egy kérdezőt, hanem bátorítanak. Ja, és azért hitegetik, mert ha végre elkezd hinni magában, sikerei lehetnek.
2015. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De kedvesek vagytok. :)

Köszönöm a sok választ!

Jó volt elolvasni a hetes válaszoló történetét és a négyesét is. :)


Na igen, bulizni nem nagyon szeretek menni mert nem szeretem azt a közeget.

Bár én csak általános iskolában voltam egyszer buliban és ott nem éreztem valami jól magamat... Nem tudom hogy ha most mennék milyen lenne.


Igaz félek ismerkedni és ha szeretnék is nem tudom mit kellene mondanom.


Egyébként néha próbálok ráírni az általános iskolai osztályomból ráírni 1-2 emberre akik viszonylag normálisak voltak velem, de nem nagyon akarnak maguktól írni csak ha én kérdezek,de néha van hogy maguktól elhívnak hozzájuk és annak nagyon nagyon örülök. :)


A társkeresőt nem biztos hogy mostanában próbálomki mert előbb összeteszem a dolgokat a fejemben. :)


Köszönöm mostmár jobb kedvem is van! :)

2015. dec. 22. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!