Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyáron halálra fogom unni...

Nyáron halálra fogom unni magam, ti mit fogtok csinálni? 17/l

Figyelt kérdés

Bulizás kizárva nem voltam még és nem akarok menni

Egy darab barátom sincs, szóval egyedül kell elfoglalni magam

Dolgozni elmennék de nincs hova

Vidéki kisfaluba elek a kornyeken is kis faluk vannak de itt semmit se lehet csinálni es nem vagyok joba senkivel rá adasul 😂😂😂

Rokonok messze laknak.

Tervben van hogy tornazni fogok itthon, mert fogyni akarok meg jobb alakot akarok

Sorozatokat akarok el kezdeni magyart is meg angolt is hogy jobb legyen az angol tudásom

Könyvet fogok olvasni ha lesz pénzem olyat venni ami érdekel 😂😂😂

Strand kívan zárva mert utálom a testem

Amugy meg szüneteltetve van a tanulmányom tehát egész évben itthon voltam de valahogy megis jobb volt úgy unatkozni mint így hogy tudom mindenki jól elvan 😂😂😂

Nincs több ötletem hogy miket kéne csinálni.

Ti miket fogtok?

Gondoltam arra is hogy veszek alsós könyveket es atismetlek mindent hogy el ne felejtsem 😂😂😂 SOS!!!


2016. máj. 26. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Amit en tennek a helyedben: olvasnek, tornaznek, futni jarnek, jogaznek, de ott van meg lehetosegnek a kerteszkedes, keresztrejtveny, rajzolas, fozni tanulas, naplo iras, fotozas -amibol albumot is keszithetsz nyar vegere, besegites a hazimunkaba, bringazas , gorkori, kutya setaltatas( ha van), kreativ hobbizas pl kotes varras horgolas, vagy a szobad atrendezese, dekoralasa, szuleiddel valo tarsasozas, kartyazas, viraggyujtes es preseles, kulonbozo frizurak es sminkek ill .korom diszites elsajatitasa, regi megunt ruhak atszabasa, regi konyvek /fuzetek szelektiv szetvalogatasa ( hasznalhatot odaadhatod alattad levo osztalyosnak hasznalatra, tobbi mehet papirgyujtobe), viragultetes, karkoto fonas vagy gyongyallatok fuzese, origami, vagy elmenni boltba anyud helyett, stb. Munkalehetoseged varosban biztos lenne, de akkor mar kb most kell jelentkezz, egy aru feltolto nem rossz munka, vagy egy strandon bufes vagy jegyarus... Valami csak osszejon! Motivaljon a tudat h nyaron szepen lefogysz, es lesz penzed oszre par uj cuccra! :)
2016. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
Miért nincsenek barátaid?
2016. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

16/F

Dolgozni fogok, 50 órát ledolgozom ami kell az érettségihez, utána pénzért dolgozok.

Lehet megyek foci edzésre is, ha nem, akkor itthon edzek minden másnap.

Közben ha lesz még időm, vagy nem lenne munka akkor a hobbimat csinálom (rajzolás, animáció).

De amit itt felsoroltak azok elég haszontalan időpocsékolások.. Napló írás, meg görkorcsolyázás.. te jó isten. A lányok tényleg ilyeneket csinálnak nyári szünetben?

2016. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Baratommal szeretnek lenni, kutyazni, napozni akarok majd, nem szeretnek menni diakmunkara, mert az erettsegit akarom kipihenni ha egyatalan meglesz... ha nrm lesz meg akkot tanulni fogok, de meg remenykedek benne. Elkezdtem tornazni es remenykedek, hogy fogyok majd es izmosodok, csak nem kene ennyit zabalnom.. elkezdenek meg egy nyelvet tanulni, hogy legyen meg egy nyelvvizsgam.

Jogsit akartam elkezdeni, de nincs mibol meg anyu azt mondta, hogy minek...

Nagyon remelem,hogy nem kell mennem diakmunkara,mert egy kis nyomi faluban lakok es eleg volt az elmult 2 ev tapasztalata...nem.fogok aljamunkat csinalni, amit a rendes dolgozok nem kepesek. Nem vagyok csicska...

Amugy nagyreszt en is unatkozni fogok, mert baratom dolgozni fog de jobb is, hogy ugymond unatozok, mert legalabb kipihenem ezt az utolso evet es az erettsegit, ami maga volt a pokol...

2016. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a nyáron szeretnék menni lovagolni valamint szeretnék megtanulni slaclineozni
2016. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én úgy tervezem, hogy egy perccel se ülök majd otthon többet a szükségesnél :D

Megyek nyaralni szüleimmel valamerre, barátaimmal Balatonra egy hétre. Heti 3-4-szer nyárimunkázok. Esténként bulizok, vagy csak elmegyünk iszogatni, találkozni a barátokkal.

Csinálok 1-2 kertipartit, azok elég jók szoktak lenni :)

Strandra megyek majd, akivel csak tudok.

Rengeteget sportolok, minimum két naponta. Nyár végére jobban akarok kinézni. :D

Befestem a hajam is.

Tanulgatok az érettségire, főleg kémiát. Azon lenne mit :D

Felmegyek bátyámhoz Pestre pár napra.

Olvasok, filmezek, sorozatot nézek. ( bár ezeket hanyagolnám, mivel évekig ezzel telt kb a nyaram)

Anyunak segítek lekvárt főzni :D Meg végre sok gyümit eszek.

Készülök az angol felsőfokra.

2016. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem is lesz nyári szünetem...1 teljes hónapig járnom kell szakmai gyakorlatra, amikor meg épp nem ott leszek, az 50 órát dolgozom le..

18l

2016. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!