Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Halálra unom magam, ilyenkor...

Halálra unom magam, ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Csak itthon ücsörgök és nem tudok magammal mit kezdeni. Csak sorozatokat, filmeket nézek meg olvasok, de már szörnyen unom...Eddig tanfolyamra jártam ezért viszonylag jobban viseltem a szünetet, de még így is sok van vissza és már most nincs semmi életkedvem. Kisvárosban lakom, így tulajdonképpen nincs is nagy választék....Tulajdonképpen semmilyen program nem jut eszembe, ami jó lenne. Nincsenek olyan barátaim, akikkel össze tudnék jönni vagy bármilyen programot szervezni. Már várom, hogy elkezdődjön a suli, ami igazából nem változtat semmin, de akkor legalább le leszek foglalva valamivel. Nincsen semmilyen hobbim sem és ami azt illeti nincs is nagy kedvem belekezdeni akármibe is. Ti mit szoktatok csinálni ilyenkor?
2015. aug. 12. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

én soha nem unatkozok...

barátnő, munka, játék, tanulás, programozás, animézés, filmezés......elviszik minden időm...


keress hobbit!

2015. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Márpedig jó lenne ha keresnél valamilyen hobbit, akkor találsz ahhoz kapcsolódóan barátokat is, vagy valamilyen sportegyesületet keress, ahová eljárhatsz.
2015. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok az előző emberkéhez, anime, animáció készítés nagyon lefoglal engem, van két macskám is, itthon néha edzek ha nincs poshadt meleg. Jól le lehet foglalni magad otthon, de tényleg, csak légy kreatív. Találj ki valamit! Ilyenkor hasznos tud lenni a számítógép.
2015. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!