Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az egészségem megőrzése miatt...

Az egészségem megőrzése miatt fitness terembe járok, de borzalmasan unalmasnak találom. Mit tehetnék, hogy lelkesebb legyek és hogy ne unjam halálra magam futás, biciklizés és egyéb mozgások közben? Ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Régebben versenyszerűen sportoltam csapatban. Ezért érzem ezt a fajta mozgást unalmasnak. Egyszerűen el tudnék aludni a gépeken. Nem élvezem, de más lehetőségem nincs a sportolásra. Csak azért csinálom, mert tudom, hogy kell, különben beteg leszek (térdfájás, derékfájás, aluszékonyság, stb...) Ha nem mozgok, nyamvadt vagyok. Ez motivál, de mikor ott vagyok a teremben, olyan lassan telnek a percek!

2014. nov. 1. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Próbalj mas edzestervet.
2014. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én zenét szoktam közben hallgatni. Össze van állítva a kedvenc számaimból egy playlist, ami pont egy órás - ennyit szoktam biciklizni. Az hallgatom, közben fejben énekelem a dalszöveget. Vagy épp valami izgalmas sztorit találok ki a fejemben, mintha én lennék egy film főszereplője, és lejátszom a jeleneteket fejben. Ebben csak az a rossz, hogy néha nagyon beleélem magam a dologba, és ha valami vicces jut eszembe, elkezdek vigyorogni vagy nevetni. Mások körülöttem meg hülyének néznek. :D
2014. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Ma kipróbáltam a zenehallgatást /eddig azért nem, mert nagyon hangos a teremben a zene és nincs mp3 lejátszóm, a telefonomat meg féltem, hogy lerántom, de végül elég hosszú volt a fülhallgató zsinórja.../

Így a kedvenc számokat hallgatva tényleg jobban repül az idő! Remélem nem fogok halláskárosodást kapni... :P

2014. nov. 6. 19:58
 4/4 anonim válasza:
Hallgass közben zenét. Vagy ne menj egyedül, így tudsz mással dumálni közben :)
2014. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!