Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tesztek akkor, ha fáradtak...

Mit tesztek akkor, ha fáradtak, kimerültek vagytok, de nem bírtok elaludni?

Figyelt kérdés
Fel kellett kelnetek nagyon kevés alvás után, már megvolt (már akinek) a reggeli kávé, érzitek, hogy kimerültek vagytok, de ha ledőltök, nem bírtok elaludni. Mit lehet ilyenkor?
2016. máj. 27. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor olvasni szoktam valami nyugis könyvet, attól mindig bealszok.
2016. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kissé büdi megoldást ajánlok, viszont annál jobban beválik. Lefekvés előtt pucolj meg 6-7 gerezd fokhagymát, és nyersen fogyaszd el.
2016. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nézz valami filmet vagy halgass zenét, én aközben mindig elalszok :)
2016. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam is a filmnézés válik be, de nagyon nem mindegy milyen. Pl. elalváshoz nagyon nem segít egy pörgős akciófilm, ami ráadásul pörgős zenékkel van tele, és nem jó olyan csatornát választani, ahol 20 percenként reklám van.

A Colombón pl. nagyon jól lehet aludni, nem zajos, nincs reklám, főleg ha az M1-en adják. Általában már az ember az elején tudja ki a gyilkos, szóval még csak az izgalom sem tart ébren. Egy politikai beszélgetős műsoron is jól lehet aludni. Nem nagyon érdekel a politika, de a Magyarul Balóval egy nagyon jó kis műsor, mindig érdekes dolgokat feszegetnek, kissé monoton hangulatban, ami szintén álmosító.

Ha van smart tévéd, akkor a youtube-on találsz felnőtt esti meséket, mint pl. Végtelen határok, Meghökkentő mesék, Alkonyzóna. Ezek általában kb. fél órás történetek, én ezeket szoktam nézni. Egy-két ilyent megnézek és már ragad is le a szemem. Csendesek, nyugodtak, de érdekesek. Még a gombot sem kell nyomkodni, mert automatikusan átugrik a következő történetre. fontos, hogy ne hangosan hallgasd, csak éppen, hogy halljad.

2016. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
verseket mondogatok magamban, az olyan monoton és bealszok
2016. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy még visszafekszem, akkor semmi esetre sem iszom kávét. Lehet épp azért nem bírsz elaludni, mert bekávéztál. Olvasni szoktam, jogszabályt, szakkönyvet, adóbevallás kitöltési útmutatót. Elég 4-5 sort olvasni.
2016. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gépen vagy telefonon játszok. Ettől mindig elfárad a szemem és jobban el tudok aludni.
2016. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!