Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert olyan egyforma minden...

Miert olyan egyforma minden lány? 😂😂17/l Többi lent

Figyelt kérdés

En nem vagyok olyan mint egy atlagos lány , inkább fius vagyok... de miert egyforma minden lány?m , egyforma szemöldök egyforma oltozkodes... es ami a legszomorúbb a legtöbb fiúnak az ilyen tömeg lányok tetszenek... iphone a kézben műköröm, műszempilla, 10 kiló smink , ebbe mi olyan érdekes?

Az olAn lányokat mint en a fiúk észre se veszik. Nincs mukormom nincs iphonom, alig festem magam, nem tömegesen öltözködok, nem atkozodok mint a legtobb tinip**a, ja meg az is vicces h az összes cigányzene t halgat paraszt létükre mert az menő😂😂😂😂😂 meg ahogy beszélnek.. adom, osztom , vágod... áá teljesen kivagyok😂😂😂


2016. máj. 27. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen megértelek
2016. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Tudod hogy mondják?! Az ilyen lányok egy estére jók, de reggel már senki nem akar mellettük felkelni. Ja meg olcsó húsnak sok vásárlója akad! ;) Én nem is vágyom rá, hogy mindenki megnézzen, önmagam adom, akinek ez nem tetszik..
2016. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg rohadtul ne általánosíts..

Hidd el, nem csak ilyenek vannak a világban, én sem ilyen vagyok. Nem igazán festem magam, kicsit fiúsabb cuccok, és Iphone helyett tökéletesen megelégszem az LG G3-as telefonommal is ( előtte csak gombos telefonjaim voltak ).

És mégis volt már barátom. ( kétszeresen általánosítottál? ) Igaz, ő nem a mai cicafiú kategóriába esett, mert metálos és rocker volt, motorozott, meg minden, de hát, nem is akarok én magam mellé egy törékeny porcelánbabát ecsethajjal. ( nem sértésként, ha valakinek ez jön be,ilyen akar lenni, senkinek se állok az útjába,hisz mindenki máshogy érzi jól magát )

De tőlem mindenki azt csinál, amit akar, tökre leszarom. Az viszont kifejezetten idegesít, hogyha mások ( mint ahogy te ) így szidják a többi embert.. Nem halálosan mindegy neked basszus, hogy ki miben jár? Hogy milyen a haja, a telefonja? Látom neked sincs életed, hogy ilyenekkel foglalkozol..

Ja, és tanulj meg írni, mert ez de sokkal jobb, mint az "osztom", "adom", "vágod" és társai. ( amivel amúgy nem értem, mi a probléma (?) )

2016. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom hogy mióta jött divatba ez a nagy általánosítás mostanság..kivételek mindig vannak, csak nyisd ki a szemed.


Az írásod alapján meg én se szívesen ismerkednék veled.

2016. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%

Sajnos engem se vesznek észre. :( Már azon gondolkoztam, hogy én is beöltözök r*binek, hátha...

20L

2016. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tankönyvek szólnak a referenciacsoportok jellemzőiről. A legtöbb fiatalban él a csoporthoz tartozás vágya: egyforma frizura, nadrág, cipő. /Néha azt hiszem, hogy ez a csajszi már egyszer leelőzött az utcán, pedig más, de ugyanúgy néz ki:)/ Legtöbbször egy énekest,színésznőt utánoznak, és sikeresnek, trendinek érzik magukat. Aki egyéniség, az felépíti önmagát, nem utánoz. Ha a fiúk könnyen kapható lányt akarnak, akkor kevés erőbedobással akarnak célt érni. Tartós kapcsolat esetén már az egyéniségek között keresgélnek. De sokszor félnek, hogy az egyéniség nem veszi őket észre. Így maradnak az olcsó sikernél.
2016. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem is tudom. Végül is te is lány vagy, te is simán lehetnél olyan, mint a többi tinip*csa.

Attól még, hogy általánosítasz, nem leszel jobb. Legalább azok, akiket felsoroltál, nem általánosítanak. Ne add az intelligenst, a különcöt, mert nem vagy az.

Csak úgy mondom, hogy a fiúk olyanra buknak, amilyen nekik tetszik. Nem tudom, hogy van-e barátod, de ha nincs, és esetleg ez fáj, akkor ne "más lányok" szidásával töltsd a szabadidődet. Gusztustalan.

2016. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
nem nem..nem az a gond hogy nem öltöztök rbancosan..hanem az hogy nincs kisugárzásotok, nincs semmilyen egyéniségetek hogy kitűnjetek a tömegből, valószínűleg szarul öltözködtök, nem mozdultok ki otthonról stb..ezer indokot fellehetne sorolni, ez csak önámítás.
2016. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Inessential ***** válasza:
81%

Nem vagy olyan, mint a többi lány, csak pontosan olyan, mint a többi fiús lány.

Ne általánosíts.

2016. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nehogy változtassatok magatokon, a stíluson, amit képviseltek! :) a Ti, egyedi stílusotokon. Érezzétek jól magatokat a bőrötökben, egy jó kisugárzás az nagyon sokat segíthet! Higyjétek el, lesz valaki, aki azért fog szeretni, akik vagytok :) én sem hittem eleinte abban, hogy lesz barátom, és mégis, már lassan 6 éve együtt vagyunk. Sok sikert, és ne tagadjátok meg önmagatokat! ( hármas voltam )
2016. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!