Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert olyan egyforma minden...

Miert olyan egyforma minden lány? 😂😂17/l Többi lent

Figyelt kérdés

En nem vagyok olyan mint egy atlagos lány , inkább fius vagyok... de miert egyforma minden lány?m , egyforma szemöldök egyforma oltozkodes... es ami a legszomorúbb a legtöbb fiúnak az ilyen tömeg lányok tetszenek... iphone a kézben műköröm, műszempilla, 10 kiló smink , ebbe mi olyan érdekes?

Az olAn lányokat mint en a fiúk észre se veszik. Nincs mukormom nincs iphonom, alig festem magam, nem tömegesen öltözködok, nem atkozodok mint a legtobb tinip**a, ja meg az is vicces h az összes cigányzene t halgat paraszt létükre mert az menő😂😂😂😂😂 meg ahogy beszélnek.. adom, osztom , vágod... áá teljesen kivagyok😂😂😂


2016. máj. 27. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
talán rossz fiúk között keresgélsz. változtass a hozzáállásodon
2016. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Miért általánosítanak az emberek?


Vicces, hogy mást kritizálsz a beszéde miatt, miközben így írsz.

Ez az írásod alapján én sem szeretnélek megismerni.

2016. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Most, hogy a kérdés így visszasült, már nem is fog írni szerintem. ( 3 )
2016. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Engem nem erdekel senki, csak en ezt vettem eszre. A helyesirasra s*arok . Ha nem tudsz bele kötni másba köss bele a helyesirasaba 😂😂😂😂

Az is igaz hogy az ilyeneket csak az ecset haju jampik veszik észre, nekem meg abszolut nem ez az idealom.

2016. máj. 27. 20:00
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
"En nem vagyok olyan mint egy atlagos lány" De.
2016. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
utolsó: pedig nem. átlagon aluli. Egy átlagos lány legalább nem ilyen hányadék nyelvtannal ír.
2016. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%

Sziasztok!24 éves nő vagyok,4 éve dolgozom.Olyan a munkám,hogy nagyon sok emberrel találkozom naponta,kb.1500al.Nincs igaza a kérdezőnek,nem mindegyik tinilány ugyanolyan.Persze,van egy alapvető hasonlóság,divat meg ilyesmi,nem akar lemaradni a többség.De!Amit látok az az,hogy személyiségben mások.Ugyanúgy néz ki,mégis mindenki egyéniség.Egyik bunkóbb,másik vihogós,harmadik kislányosabb,negyedik annyira tisztelettudó,hogy nem is 17nek gondolnám.

Magam részéről én mindig hosszú maxiszoknyában szerettem járni nyáron,de maximum térdig érőben,ez a kedvenc viseletem.Idén divat lett újra a maxi.Akkor mostmár tömegcucc lettem,mikor 10 éve ilyenekben járok?

2016. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
az mitől maxiszoknya, ami csak térdig ér?
2016. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Minimumot akartam írni bocs
2016. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!