Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már minden lány egyforma?

Már minden lány egyforma?

Figyelt kérdés
az összes ugyanolyan..semmi se jó nekik csak azok a fiúk akik követik ténylegesen a divatot mind öltözködésbe, frizurába...hamarosan már az összes lány ugyanúgy néz ki..ugyanaz a ruha, haj, szemöldök stb..de ha van egy lány aki nem ilyen azt nem veszik be a köreikbe.véleményetek?

2015. ápr. 4. 17:27
1 2
 1/17 klopusz ***** válasza:
83%

Szerencsére az én lányaim nem ilyenek, úgyhogy ne add fel, vannak normálisak is.

Az enyémeket nem különösebben érdekli az aktuális divat, mindig olyan holmikban járnak, amik jövőre, két év múlva is csinosak lesznek. Nincsenek rákattanva fodrászra, kozmetikusra, egyszerűen "csak" csinosak. Szintén szerencse, hogy mindketten hasonló gondolkodású társasággal vannak körülvéve.

2015. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos, ha sarkítva is, de ez a helyzet. És az az ironikus az egészben, hogy közben meg mindegyik egyéniségnek tekinti magát.
2015. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Jesszusom dehogyis! Én soha nem veszek divatos ruhát,nem sminkelem magam még a hajamat se szoktam megcsinálni.

Pont azért mert én nem akarok másokra hasonlítani.

Nem várom el,hogy a jövőbeli pasim kövesse a divatot,mivel engem ez a téma nem érdekel.


Van kivétel de ezeket általában nem veszik észre.

2015. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

En kulonleges vagyok! Sexybb, swagesebb, erettebb, lazabb mint a tobbi csaj!

15/L

2015. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Az elenyésző kivételtől eltekintve, valóban eléggé egyformák...
2015. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

igeen kivétel mindig akad és gyakran őket semmibe is veszik.

5-ös te miért vagy különlegesebb a többinél? azonkívül persze hogy szexybb, swagesebb, érettebb, lazább vagy :dddd

2015. ápr. 4. 18:02
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Abban hogy sexybb swagesebb lazabb vagyok. Mi olyan ertehetetlen ebben?!! A tobbi csaj unalmas csak en nem!!! Komolyan!
2015. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vélemény: utálom az általánosítást.
2015. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
bocsánat 9-es
2015. ápr. 4. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!