Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet tanulni...

Szerintetek meg lehet tanulni 5 nap alatt 120 db tételt? ( természettudományos téma, egyetemi szint)

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem tudom, de mialatt ezt kiírtad már egyet tutira meg tudtál volna tanulni :D
2016. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
16%
Ha érdekel a téma, és tudtál eddig is ezt azt, és napi 1-2 órát tanulsz akkor igen. :) majd írd le hogyan sikerült. :D
2016. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát figyi, attól függ, milyen hosszúak, mennyiben van átfedés az egyes tételek között, én egyszer bevágtam 30-at egy délután, szóval elvileg lehetséges, ha jó agyad van :D Persze csak úgy, hogy a rövidtávúba nyomod be, és kb 3 nap múlva már a címekre sem emlékszel
2016. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
120-at? Az qrva sok! 0-24-be tanuld! És imádkozz minden istenséghez hogy a könnyűt húzd.
2016. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ milyen hosszúak és nehezek a tételek. Például nekem az egyik legkönnyebb tárgyamból 200 tétel volt.
2016. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. máj. 29. 23:26
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Egyetemen 5 napra ennyi tétel még egész kényelmesnek számít. :)

Simán fel lehet készülni rá.

2016. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Természettudományos területen szerzet egyetemi tapasztalataim alapján meg. A legtöbb tétel nem külön álló, egyik tétel részhalmaza vagy metszete egy másik tételnek. Így a 120 tételből máris csak 90-el kell szembe nézni! A többit tudod, mert már tanultad.

Továbbá az is nagy segítség, hogy valahol egybe lehet kapcsolni az anyagokat. (feltéve ha mondjuk nővények vagy állatok neveit, hátterét kell magolni) És ha ismered a folyamatot, akkor A pontból el tudsz jutni B-be. Viszont ha nem jut eszedbe B, akkor csak vissza kell menni A-hoz (ami lehet egy másik tétel) és ahogy fűzöd a gondolat menetet, eljutsz majd B-hez.


Én ezért szeretem a természettudományos tételeket, mert sok volt a kapcsolódási és közös pont, és így nem a netto 120-at kellett megtanulni!

2016. máj. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sikerült?
2016. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!