Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbuktam. Hogy lehet feldolgo...

Megbuktam. Hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nem sikerült túl jól a matek érettségim...soha nem ment jól a matek, eddig nem buktam meg semmiből és pont most kellett, amikor már célba értem volna. Nem ment jól a matek sose, mindig szenvedtem vele, mégis megvolt a 2es vagy 3as évvégén. A kisérettségim is 2es lett, ezt meg elrontottam. Nagyon rosszul esett. Nem kell azt mondani, hogy tanulni kellett volna meg stb, mert azt már megkaptam a többiektől.

Az őszi sikerülni fog? Hogyan készüljek rá? Tippek azoktól, akik így jártak?



2016. jún. 2. 16:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5%
Ne rágódj ezen, a mateknak már semmi értelme. Én azon offolok ki sokszor, hogy az alap műveleti jelek sok helyen értelmüket vesztik. Például összeadás jel van ott, de a tanár mégis szoroz. Wtf. Ezt nem lehet tanulni, erre születni kell.
2016. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóbelin nem tudsz javítani? Vagy azon is túl vagy már?
2016. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok szóbelizni menni, mert nincs 12pontom.
2016. jún. 2. 16:56
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
A Tescoba így is felvesznek
2016. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
Ezen ne keseregj, a matekra születni kell, hülye aki azt mondja, hogy lehet tanulni. Matekra NEM LEHET!!! Meg kell érteni, utána gyakorolni kell. Ennyi. Ha nem születtél rá, akkor nem fogod megérteni és valahogy át kell könyörögnöd magad kettessel. Sok sikert a továbbiakban! Annyit tudok mondani, hogy rohadj többet a könyv felett, hogy hogyha nem sikerül, akkor legalább mondhatod, hogy te próbálkoztál.
2016. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, de a tesco-tól többre szeretném vinni.
2016. jún. 2. 17:00
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Legyél logisztikus,nálunk még a leghülyébb iskolába is kilehet tanulni.. Azzal meg eltudsz menni az Audiba meg az Opelbe.
2016. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
Azt tudod miért kik hozták létre az érettségit ? Azért hogy a hétköznapi emberek ne tudjanak előrébb jutni csak a született uralkodók fejesek sleppjei . Nehezítettek a német osztrák birodalom irányítói . Ez ma is így van ezért fokozzák a nyomást . Ami itt nálunk gimnáziumi érettségi az külföldön főiskola , ami itt főiskola az kint egyetem . Amúgy se kell az élethez és többnyire a felesleges leterhelés . Amúgy is szánalmas , mert simán átjut aki kapcsolatokkal bír és esetleg fizetnek , a felsőoktatás is erről szól nem kizárólag a rátermettségről és a tudásról .
2016. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
4/ ez nem volt vicces.
2016. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz segítséget, valakit aki korrepetál heti 2-3x.

A végén még megszereted.

2016. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!