Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy amiatt elsírom magam, hogy nem lesz több edzés idén?

Figyelt kérdés

ma mondta az edző, hogy nem lesz több edzés, akkor majdnem elsírtam magam, de mivel sokan voltak ott, inkább visszatartottam.


pár órával később elmeséltem valakinek és utána már tényleg elsírtam magamat.


ez mennyire mondható normálisnak?

vagy betudható annak, hogy fáradt vagyok és sokat stresszelek még emellé?


16/L



2016. jún. 2. 18:30
 1/7 anonim válasza:
Szerintemem annyira normális, én kosarazom, és én kicsit örültem is hogy nincs már, mert kicsit legalább pihenhetek. 14/L
2016. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból nem lehet eldönteni, ha szeretsz oda járni, szereted ezt a sportot űzni, jó a társaság, és most több, mint két hónapig nem fogtok találkozni, nem edzhetsz, akkor érthető, hogy kicsit szomorú vagy. A stressz és fáradtság miatt pedig könnyebben elsírod magad.
2016. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szeretem az egészet.


Nem csak az edzés fog hiányozni, sőt talán annál jobban fognak hiányozni az emberek, a hangulat, a jókedv, ami mindig volt 😁😔

2016. jún. 4. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak edzésen lehet találkozni, elmehetnétek nyugodtan egy filmet megnézni, kávézni vagy ha nincs így közös érdeklődés akkor az adott sportágat csinálni. Persze pihenőidőszak, nekünk ilyenkor az edzőnk azt mondta éheztessük magunkat a szezonra de egy-két összejövetel nem árt meg.
2016. jún. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

erre én is gondoltam, de mivel teljesen vegyesen vagyunk ( fiúk-lányok, 7.-11. osztályig), ezért eléggé nehéz összehozni bármit is :/

edzésen is felvetettük, de kb senki nem mondta, hogy jó, oké :/


( azért van igy a csapat, mert nem egyesületbe járok, hanem csak a suliba, hogy meglegyen a heti 5 tesim, ami ugye kötelező)

2016. jún. 6. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináljatok fészbúk csoportot a csapatnak, ahol tudtok kommunikálni és a találkozást, közös programokat megszervezni.
2016. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tök norma. Én 28 évesen is szomorú vagyok, ha véget ér egy "idény". De mivel senki más nem ilyen szentimentális, mint én, ezt nem mutatom ki :D
2016. jún. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!