Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Koplalás után ha bezabálok,...

Koplalás után ha bezabálok, akkor visszaállhatok egy normális fogyásra?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy eddig 500-600 kalórián tengődtem. Nem tudtam kiszakadni belőle és többen javasolták azt, hogy egyek pár napig annyit, amennyit csak bírok és utána fogok tudni fogyni nagyobb kalória mellett.

Szóval ma megettem körülbelül 2200 kalóriát (ennyit bírtam). Tegnap pedig 2000 körül. Most ha beállok arra, hogy BMR+100kcal (ami az én esetemben 1420kcal), akkor várhatóan tudok majd fogyni mellette?

Bocsánat, ha hülyeséget kérdeztem, de többen javasolták itt is és ismerősök is.



2016. máj. 8. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 1400 mindenképp jobban hangzik, mint az 5-600. Jó eséllyel fogyni is fogsz.
2016. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A hangsúly azon van, hogy van-e annak értelme, hogy pár napig 2000kcal felett eszek, hogy visszaálljon az anyagcserém meg a raktározás elmúljon?

És az 1400 szerintem is barátságosabb :)

2016. máj. 8. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Van értelme. A testépítők is szoktak "hintáztatni",ők a szénhidrátbevitelt manipulálják, úgy hogy mondjuk egy heti ciklusban kalóriadeficitet érjenek el. A ch-hintáztatással folyamatosan "ébren" tartják az anyagcserét,nem lassul be.
2016. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nekem azt mondták, hogy ezt csak pár napig csináljam. Utána ilyet már ne csináljak, csak álljak be a BMR+100-ra.
2016. máj. 9. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg fogyni szeretnel, akkor nyugodtan csinalhatsz ilyen 2000kalorias napokat, ahogy elottem irtak, a "hintaztatas". Igy neked sem lassul be az anyagcsered es a fogyas sem all meg.:)
2016. máj. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szeder Katalin válasza:
Ne zabálj be, a kockázat a bulimia fellépése! Vagyis testileg-lelkileg tönkremehetsz. Inkább friss legyen, amit eszel, mint sok (ami, igen, sokk-ként is érheti az emésztőrendszeredet!) Próbálj egyenletes bevitelt megvalósítani, naponta legalább 3szor, legfeljebb 5ször enni. Inni minél többet, de ezt sem alkohollal, sem Colával, sem kávéval ne tedd! Üdítők, gyümölcslé, ásványvíz a jó.
2016. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!