Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » BPD-ben szenvedek. Mit tehetnék?

BPD-ben szenvedek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Rengeteg ember elítél emiatt. Gyógyszereket kell szednem (antidepresszánsok), mindig megkapom, hogy depressziós vagyok amikor ez már nincs így. Pszichoterápiára is járok (ugye kötelező emiatt). Hogy javíthatnék a közérzetemen? 17/L
2016. jún. 4. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
sportolj valamit, ha esetleg eddig nem tetted. Az jól ki tudja kapcsolni az embereket, nyugtató hatású
2016. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

# 1:


" [link]

2016. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
már írta a csaj, hogy kilábalt a depresszióból, kedves második.
2016. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Próbálkoztam már csapatsportokkal, de mivel eléggé durva hangulatingadozásaim vannak még mindig, nem váltak be. Az egyéni sportokat meg sajnos nagyon hamar megunom. Úszni elszoktam járni, csak teljesen monoton már nekem.
2016. jún. 4. 12:05
 5/12 anonim válasza:
52%

Kezdj valami újba, találj hobbikat! Fess, rajzolj, esetleg zenélj, énekelj, találj valamit, amit élvezel és örömöt nyújt neked!


Ahogy írták, a sport is jót tehet, de ha nem szereted a csapatsportokat, de egyedül se akarsz edzeni, akkor vannak olyan alternatívák, ahol kicsit kikapcsolhatsz, új embereket ismerhetsz meg, barátokat szerezhetsz. Pl. eljárhatnál jógázni, meg vannak ún. fitball (tudod, az a nagy gumilabda:D) edzések is, amik szerintem nagyon jók.


Nyilván nem érezhetem át a helyzetedet, de próbálj nyitni a külvilág felé, közeledj a társaidhoz, akkor nem fognak annyira elítélni!:)


Remélem segítettem! Kitartást Neked!:)

2016. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elmegyek bármilyen közösségbe kitagadnak, mivel teljesen más vagyok mint ők. Pedig próbálkozok nyitni a külvilág fele, csak a külvilág nem fogadja el azt, hogy én más vagyok.
2016. jún. 4. 12:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a választ és a biztató szavakat! :)
2016. jún. 4. 12:50
 8/12 anonim ***** válasza:
6%

"kell"

Ilyen nincs. Ne szedj antidepresszánsokat, mert rosszabb lesz tőle.

Mentális betegségekből beszélgetésekkel kell kigyógyulni.

Közérzeteden drogok használata helyett hozzáállás változtatással tudsz javítani.

Írj rám s segítek.

2016. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha nem szedném őket, csak még nagyobb kilengés lenne a hangulataim között. Így is kevés ember képes elviselni, ha nem szedném még kevesebb lenne ez a szám.
2016. jún. 4. 13:31
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis fű, vagy valami hasonló, gyenge cucc jót tenne neked. :)
2016. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!