Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 7. tali után tel-n szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7. tali után tel-n szakított velem a bnőm. Nagyon szenvedek, mert - bár nem egy széparcú (konkrétan csúnyácska) - de nagyon megszerettem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Próbálkozom még, de valahogy valamit nagyon félreért - és kevéssé hajtható. Szerintem a (tárgyi) körülmények is "bejátszanak"
2016. jan. 2. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A nők megérzik, ha csúnyának gondolod őket.
2016. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Semmit, nagyon helyes, hogy szakított.
2016. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Őt mindenki csúnyának gondolja, mert olyasféle - de engem ez nem zavarna. Ő maga is csodálkozott, hogy elmentem a második rendira. Valami megragadott benne. Még a többedik tali után is (én is)"szépséghibásnak" tartottam, de egyre kevésbé érdekelt. Most meg ott vagyok, hogy valahogy túl kéne élni a hiányát (voltam már így 4 éve egy másik nő miatt is). Kijöttem belőle - csak ebben most még nagyon benne vagyok.
2016. jan. 2. 17:27
 4/21 anonim ***** válasza:
egy nőért sírni időpazarlás. Főleg ha ő nem kér belőled, te pedig a lelkedet is eladnád érte.
2016. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#2 - lehet, hogy igazad van, de, ha lennél szíves a véleményedet bővebben kifejteni - közelebb vihetne a megértéshez - Köszi!!
2016. jan. 2. 17:30
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért szakított?
2016. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Uhh, én is szakítanék, ha azt érezném, egyáltalán nem tart szépnek a srác. Nem gond, ha nem tetszem, csak akkor ne akarjon tőlem semmit, a fene se örülne, ha úgy vélekedne rólam, h "konkrétan csúnyácska" vagyok.
2016. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos a metakommunikáció is. Egy ember sem hülye és mindenki érzi a különböző jelekből, hogy mit gondolsz róla.


Nem tudom, hogy miért szakított veled, de gondolom a róla alkotott véleményed is közrejátszott.

2016. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók! Nagyon köszi, hogy veszitek a fáradságot (de tényleg). Válaszolnék én a feltett kérdéseitekre, de meghaladja a képességeimet. Miért szakított - ezt kérdezem én is. Ő a találkozásaink alkalmával azt nem érezhette, hogy nem tartom szépnek (egyre kevésbé érezhette). Egyébként is, ő tisztában volt a "képességeivel". Ez egy kicsit nehéz vállalkozás volt, hogy ide feltettem ezt a kérdést - mert nagyo sokat kellene írnom az alaphelyzetről. Arról, hogy ő egy 51 éves özvegyasszony 3 gyerekkel (nem laknak vele - de nem is házasok)(én 58 vagyok, elvált). Ő nagyon vallásos, én nagyon nem. Mindketten felsőfokú végzettségűek vagyunk. 30 km -re lakunk egymástól... és így tovább.
2016. jan. 2. 17:59
 10/21 anonim ***** válasza:
9: Hát akkor ott bizony más dolgok is játszhatnak. Még az is elképzelhető, hogy nem te tehetsz az egészről, hanem ő. Mentálisan rendben van az illető? Nem depressziós, vagy hasonló (az özvegység miatt gondolnám).
2016. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!