Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet pszichológushoz menni?

Hogy lehet pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Már nagyon kicsi korom óta rajtam van egy általános szomorúság, depresszióhoz hasonló valami. Mikor mondtam a szüleimnek hogy jó lenne ha tudnék menni pszichológushoz, le lettem hülyézve, meg elküldtek. De tényleg baromi régóta van ez nekem, és nem tudtam eddig megoldani, mert nincs rá erőm, legszívesebben fel sem kelnék egész nap, suli után mindig sírok, néha van oka, néha nincs. A szüleimen kívül senki nem tud erről, de ők is leszarnak. Barátok nincsenek. akik járnak pszichológushoz, hogy kell elkezdeni? hova forduljak először? Hol keressek?

2016. jún. 4. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Beírod a Google-be a városod nevét, mellé pedig, hogy pszichológus.
2016. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az iskolapszichológushoz, de gyorsan, mert már csak 1 hét van, aztán várhatsz szeptemberig.
2016. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Illetve az iskolaorvos segítségét is kérheted, lehet, hogy van igénybevehető iskolapszichológus is.
2016. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, hány éves vagy, mert az segíthet abban, hogy merre indulj el. Vannak ingyenes lehetőségek, nem feltétlenül kell magánpraxisba menned, sok pénzt fizetned érte.
2016. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyik suli pszichológus se szimpatikus, meg nem szeretnék a suliba lenni ezzel, mert ugye látják a többiek, meg mindenki szerint ciki nálunk. 16 vagyok.
2016. jún. 4. 16:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy nem szimpi a suli pszichológusotok, de szerintem először vele kéne megpróbálni, lehet hogy tök jó fej meg minden. És ha nagyon akarod meg lehet oldani, hogy senki se vegyen észre. Nálunk is ciki, meg az oszt.társaim utálják a pszicho néninket, de én mégis hozzá járok. Senki sem tud róla a suliból, még az oszim sem. Mindig órák után megyek, mindenki azt hiszi haza megyek, még nem is gyanakodnak. A kapcsolatot facebookon vettem fel vele és már előre egyeztetett időpontra mentem. Persze attól is függ, hogy hol van a szobája, de mivel a miénknek az alagsorban van senki sem látja ha pont be megyek vagy ki jövök tőle.
2016. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavarna téged az életben ez a szomorúság, depresszív hajlam, akkor elmennél az iskolapszichológushoz, legalább azért, hogy megkérdezd, milyen lehetőségeid vannak, kihez tudnál fordulni, aki szakmailag ebben járatos (mert nem biztos, hogy az iskolapszichológus kompetens a problémád kezelésében).
2016. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A termünk mellett van a pszichológus. egyszer odamentem ezt megkérdezni hogy lehet e menni, de szemét volt, én meg inkább hazamentem. jó lenne megoldani, csak nehéz, meg ijesztő
2016. jún. 4. 17:13
 9/20 anonim ***** válasza:
Hogyan volt szemét? Egyébként nem hozzá kell járni rendszeresen, hanem ő mondja meg, hogy hol van ingyenes ellátás.
2016. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Úgy volt szemét, hogy azt láttam rajta hogy leszar, meg nagyon el akart küldeni. mármint, hogy hagyjam békén. lehet én se voltam neki szimpi.
2016. jún. 4. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!